logo

Ziraat Katılım Bankası Antalya Personel Alımı 2018

Halen Türkiye’de ilk banka olan TC Ziraat Bankası, perakende, kurumsal, ticari ve tarım sektöründeki tüm müşterilerinin taleplerine 100 yıldan fazla bir süredir cevap vermektedir. Özellikle ülkemizin en uzak köşelerinde bulunan tüm il ve ilçe merkezlerinde şubesi bulunan TC Ziraat Bankası, yeni nesil bankacılık anlayışıyla yeni bir alanda hizmet vermektedir. Nerede? Öncelikle özel iş destekli bankalarda kurulu müşterilerin bankacılık faaliyetlerini faizsiz kuran bankanın katılım bankası deniyor. Katılım bankacılığına yeni bir nefes vermek için TC Ziraat Bankası’nda yeni bir banka kurulmuştur. Buna göre, Ziraat Katılım Bankası adı altında kurulan yeni banka, en çok ihtiyaç duyulan yeni işe alımdır.

Ziraat Katılım Bankası, şubelerinde istihdam edilecek personeli, açtığı her il ve ilçe merkezleri için işe alıyor. Ziraat Katılım Bankası Antalya personelinin istihdamı, istenen personelin satın alınması için akla ilk geldi. Yapılan açıklamaya göre, özellikle Antalya Bölge Müdürlüğü bünyesinde çeşitli pozisyonlarda bankacılık faaliyetlerini sürdürmek için yeni eleman temini yapılması isteniyor. Ziraat Katılım Bankası Antalya, personel istihdamı ve sözlü mülakat aşamasında yazılı bir röportaja sahiptir. Süreç, ülkemizdeki çeşitli üniversitelerin mezunlarının, bankanın belirlediği ilkeler temelinde uygulanması ile başlar.

Antalya’da çalışmak isteyen banka personeli adayları ilk önce iş başvurusunda bölge müdürlüğünde çeşitli departmanlar veya insan kaynakları departmanından bulabilirler. Muhasebecinin müdürü, bireysel müşteri hizmetleri görevlisi, çağrı merkezi personeli ve diğer satış pozisyonlarındaki bankanın pozisyonları için iş tanımında istihdam edilmesi öngörülmektedir. 2018 yılına ait TC Ziraat Bankası, personel alımına ilişkin koşullar çerçevesinde Antalya’da en az 3 yıllık pazarlama tecrübesine sahip olanların ilk tercihidir. Adaylar, yazılı sınavda bu koşullarla birlikte başarılı olmalı ve sonra kostüm ve diktuğuna dikkat etmeniz gereken sözlü mülakat aşamasına geçilmelidir. Ülkemizde bir bütün olarak bulunan Antalya Ziraat Katılım Bankası şubelerinde başarılı bankacılık personeli adayları mümkün olan en kısa zamanda atanacaklar.