Ziraat bankası icralık olanlara kredi

Kredinizi ödemedik, kredi kartlarınız tekrar birikti, ne yapacağımızı ödemiş değilseniz veya buraya gideceğiz. Başka bir seçenek var mı? Hemen ümitsizlik etmeyin. Bu gibi durumlar kredi derecelendirmenizi doğrudan etkilemektedir ve şimdi kredi derecelendirmesi düştükçe tekrar bir kredi alma şansınız azalmaktadır. Lakin, bu durumda olanlara borç veren bankalarda. Bunlardan biri TC Ziraat Bankası‘dır. TC Ziraat Bankası klima şartnamesi nedir?

-Hükümeti düzenleyen veya hasat geliri, dönem geliri, pazardaki gelir, gayrimenkul satış geliri gibi gelir elde edeceklerini tasdik eden müşteriler

-Eğer eşiniz veya eşinizin kredisi takip hesabınızda yoksa veya yasal takipte yapılandırılmış bir krediniz varsa

– Sahibi veya eşi, yasal hesaplarında diğer bankalar veya finansal kuruluşlar tarafından izlenmekte; İşveren, TC Ziraat Bankası’ndan gelen müşterilere yapılan maaş ödemelerini yeniden yapılandırma adı altında bir kredi kullanabilir. Bunun için bankaya gitmeniz ve toplantı yapmanız gerekir.

Soru-Cevap: Krediyi almak mümkün müdür?

Artık bir banka kredisi için başvurduk, baktıkları ilk şey düzenli bir ödeme alışkanlığımız olup olmadığı. Kredi notumuzu değerlendiriyorlar. Borsa gibi her şeyden etkilenen bir kredi notumuz olduğunu varsayıyoruz. Varsayılan olarak, bu kredi notunun değiştirileceğini de eklemek zorundayız. Ne yazık ki, kredi notunda yüksek olması gereken ekmek yok. Bir yönetici ile bankacılık yapıyorsanız, kredi alma şansınız azalıyor. Ancak para ödünç alabilirsiniz çünkü başka bir kurumda göremezsiniz. Yüksek bir kredi notuna sahip ve düzenli olarak ödemeler yapan bir devlette bir memur ya da çalışan olarak çalışan bir garantör, bir kredi alma şansınızı arttırır.

Banka için ilk ödemenin yapılabilmesi için garantörü bir çeşit kefaletçi olarak görür. Herhangi bir emlak, arazi, ev, yaz, alan vs varsa. Ayrıca ipotek kredileri sunan bankalar ve gayrimenkulü olmayan ipotekler var. Uyguladıkları politikalar tamamen bağımsız ve farklı oldukları için bir bankaya gidip olumsuz bir yanıt almak için bana kredi vermediğini düşünmeyin. Bir banka uygun bir kredi bulamazsa, başka bir banka bunu kullanabilir. Özellikle özel bankalar yüksek faiz oranlarında krediler kullanabilirler. Bu nedenle, bankaya gitmek ve müşteri temsilcileri ile yüz yüze görüşmek faydalıdır.

Bir cevap yazın