Yüksek Limitli Yapı Kredi Alışveriş Kredisi

Yapı Kredi Bankası, müşterilerine yüksek alışveriş harcamalarında kredi kartı taksitlendirme ve kredi kartı kullanımlarında bazı avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajları yazımızda sizler için inceleyeceğiz. Ayrıca Alışveriş kredisi ile ilgili tüm konuları değineceğiz. Gerekli belgeler ve hesaplamaları burada inceleyeceğiz.

 Çoğu zaman alışveriş yaparken kredi kartı kullanmaktayız. Aynı zamanda yüksek tutarlı bir alışveriş yapıyor isek kredi kartlarının taksit imkanları bizleri daha da cezbetmektedir. Özellikle mobilya alışverişi, cep telefonu, düğün alışverişi gibi yüksek alışveriş tutarlarında taksit seçenekleri olması daha çok işimize yaramaktadır. Bu durumlarda Yapı Kredi Bankası müşterilerine bol taksit imkanı sağlayan, masrafsız, çok avantajlı ve size destek olacak Bireysel İhtiyaç Kredisi sunmaktadır.

Bu süper ihtiyaç kredisi 500 TL ile 25.000 TL arasında bir tutar olup 24 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. Yapı Kredinin bu süper ihtiyaç kredisinden yararlanabilmeniz için en yakın Yapı Kredi şubesine gitmeniz ya da internet üzerinden online başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Artık ihtiyaçlarınızı ertelemeniz gerek kalmadı. Yapı Kredi düşük faiz oranları ile size destek olmaktadır. Ayrıca yapacağınız alışverişlerde kredi kartınızı kullanarak %100 alışveriş kredisi çekip taksitlendirme yapabilirsiniz. Tek önemli nokta taksitlendirmeyi hesap kesim tarihinden önce yapmanız gerekir. Aksi taktirde tüm borcu ödemiş olursunuz ve bu durumda da sıkıntıya düşebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankasından aldığınız Alışveriş Kartına kredi tutarınızı yükleyerek, anlaşmalı olan iş yerlerinden onaylı kredinizi çekebilir ve kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Alış-Veriş Kredisi Hesaplaması

Alışveriş kredisi ile yapacağınız alışverişlerde %1,87 faiz oranı uygulanırken dosya masrafı maliyeti dahil edilmez. Örnek verecek olursak yapacağınız alışveriş 5.000 TL ve vadesi 24 ay ise aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 255 TL’dir. Bu durumda toplam ödeyeceğiniz tutar ise 6210 TL olarak belirlenir. Kredi kartı sahibi olmayanlarda bu krediye başvurabilirler. Limitler şu şekildedir: alt limit 500 TL, üst limit ise 25.000 TL’dir.

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi Almak İçin Gereken Evraklar

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • Maaş Geliri Belgesi
  • Açık Adres Beyanı
  • Son 6 ay içinde ismine kayıtlı bulunan doğalgaz, su ve elektrik gibi faturası

Bir cevap yazın