Önceki yazılarımızda, kredi başvurusu sırasında gerekli olan belgeler, kredi edinme şartları ve başvuranların değerlendirme süreci ile ilgili bilgi sağlamaya çalışılmıştır. Her şeyden önce, bir kredi başvurusunda bulunmak için kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişinin kredi notunun seviyede yeterince yüksek olması gerekir. Yüksek kredi notuna sahip kişiler kredi alma konusunda zorluk çekmediği için bankalar açısından güven verici bir sınıfa yerleştirilir. Nakit almak için gerekli belgelerin neler olduğunu merak ediyor muyuz? Kredi başvurusu yapan banka ister kamu olsun ister özel olsun, isteyeceği belgeler genelde aynıdır. Bu belgeler, gelir belgesi, kimlik bilgileri, borç durumunu gösteren belge veya sosyal güvenlik gösteren belgeler olarak listelenebilir.

Garanti 2018 Kredi Kampanyaları

Bildiğimiz kadarıyla yeni bir yıla girmek üzereyiz. Bu yazıda bankaların yeni kredi, hediye para veya puan gibi kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Muhtemelen, bu makalenin birçok okuyucusu, yeni yıla girerken televizyonda reklam görmeye başlamış; bankayla ilgili kredi kampanyaları veya yeni yıla girerken satın alacakları hediyeler ile. Avantaj ve dezavantajların neler olduğunu, bu bankada bir bankanın bize bu konuda ve sonraki yazılarda bize verdiğini kısaca konuşmak istiyoruz. Her şeyden önce, mali yapı, şube sayısı veya ATM sayısı bakımından en güçlü bankalardan biri olan Garanti Bankası Yılbaşı kredisi kampanyası hakkında belirli bir seviyeye yükselmişken bizim ülkemizde.

48 Ay vadeli Kredileri

Bankanın mevcut ve potansiyel müşterilerin bu yılki ihtiyaçlarını karşılaması için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Her şeyden önce, en son yasal düzenlemelerden bildiğimiz üzere, ihtiyaç kredileri 48 aya kadar verilebilir. Dilerseniz, krediyi% 1.14’ten başlayarak 48 ay vadeli faiz oranlarını da kullanabilirsiniz. Ancak bu faiz oranı 50.000 TL’dir ve kredi kullanımı için geçerlidir. Burada elde edeceğimiz banka faiz oranları, kullanılan kredi miktarına ve kullanılan kredi miktarına göre değişir. Banka, 50.000 TL’nin altındaki krediler için faiz oranını% 1,33 olarak belirlemiştir. Ayrıca, Garanti İnternet veya Garanti Pocket üzerinden şubeye gitmeden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Garanti Bankası’ndan maaş ödemesi yapılmayan müşteriler için Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten üst limit 25.000 TL olarak belirlenmiştir.

Unutmayalım, sitemizin ilgili bankalarla bağlantısı yoktur ve krediler için kampanya koşulları değişiklik gösterir. Bu nedenle, başvurmadan önce ilgili bankanın web sitesinden, müşteri hizmetlerinden veya şubelerinden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Hedefimiz, çeşitli kampanyalarda size bilgi verebilmek ve size yardımcı olabilmektir.