Yeni Kurulan Şirketlere Kredi Veren Bankalar 2018

Yeni kurulan şirketlere kredi veren bankalar 2018 konumuzda yeni açılan şirkete destek kredisi veren bankaların listesini bulabilirsiniz!

Her şeyden önce, yeni kurulan işyerinin ve şirketin ticari olumlu ya da olumsuz bir tarih olmadığından, KOBİ kredileri veya esnaf kredileri vb. Ilk etapta kullanamayacağınızı bilmelisiniz. Yeni kurulan şirketin ticari geçmişi en az 6-12 aydır ve içinde bir bilanço olması gerekir. Ticari kredilerde kişi bazında olduğu gibi, kişinin kaydını inceleyerek krediyi kullanmak mümkün değildir. Ticari kredilerin iyi bir tüccar veya CEO olması gerekir. Bunu sağlamakla birlikte, iç ve dış satın alımlarınızı göz önüne alarak kredi verilip verilmeyeceğine karar verilir.

Kısaca Konuyu özetlersek; Yeni kurulan şirkete kredi verilmemektedir, en az 6 aylık gelir ve gider dengesine sahip şirketler ve işletmeler için KOBİ kredileri ve çeşitleri kullanılmaktadır.

İşletme Kredisi Veren Bankalar
En popüler iş kurma bankaları

Halk Bankası: Devletin Kosgeb programı ile bu bankadan çekeceğiniz işe bağlı olarak bir hibe veya düşük faizli kredi alabilirsiniz.

TC Ziraat Bankası: Tarım ve hayvancılıkla ilgili kredilerde öne çıksa da, girişimciler çok cazip krediler oluşturuyor.

İş Bankası: Yeni bir işe başlayacakları zaman, işyeri kredisi adı altında 60 aya kadar vadeli vade değiĢtirecekler.

Yapı Kredi: Sermaye ihtiyaçlarınızı karşılamak için verilen krediler 36 ay vade ile verilir. Ayrıca, 3 ayda bir 1 ödeme gibi farklı ödeme seçenekleri de sunulmaktadır.

QNB Finansbank: Çoğu genç girişimci, özellikle girişimcileri desteklemek için cazip girişimcilere, özellikle küçük işletmeler için cazip teklifler sunmaktadır.

Teb: Girişimcilere sunulan krediler ve eğitimlerle ön plana çıkan bir bankadır.

Garanti Bankası: Gerekli kriterleri karşılarsan, Avrupa Yatırım Fonu desteği kredi almanızı sağlar.

Bir cevap yazın