Yapı Kredi Bankası İlk Param Hesabı Nedir?

Yapı Kredi Bankası’nın ilk Param Hesabı nedir?

Yapı Kredi Bankası İlk Param Hesabı, çocuklara, üniversiteye, iş dünyasına ve evlilik hayatı için maddi destek sağlayan ve hesaba verilecek emirle belirlenen tutarın transfer edildiği, çocuklara daha iyi bir gelecek sağlayarak düzenli finansman yoluyla yaratılan bir hesaptır Veya kredi kartını her ay düzenli olarak ziyaret edin.

İlk Param Hesaplarının Özellikleri

Çocukların geleceğine yatırım yapmak, Yapı Kredi Bankası’ndaki mevcut talep hesabı veya yeni talep hesabı şeklinde düzenlenen First Param hesabı, bankanın her ay düzenli ödemeler yapmasına ve bankanın bu fonları kullanmasına izin verir Kısa vadeli fon alımları. Takas hesap sahipleri, kredi kartı talimatlarıyla her ay düzenli olarak First Param hesaplarına para aktarabileceklerdir. Hesabın diğer bir özelliği, ebeveynlerin yanı sıra çocuğun yakın akrabalarının para yatırmalarını sağlamasıdır. Arzulanan hesap sahipleri, kendi kuzenlerinin ilk Param hesaplarının yanı sıra kendi çocukları için hesap açabilirler.

İlk param hesabının alt sınırı 100 TL’dir. Vada nakit kasası, ilk Param hesabını açacak ve piyangoya tabi olacak 20.000 hesap sahibine gönderilecek. İlk Hesap sahipleri istedikleri kadar hesap açabilir ve oyun küplerini en çok 3 kez kazanabilirler.

Hesapta toplanan fonlar Yapı Kredi Portföy Mix Fonu’nda değerlendirilecek. Uzun vadeli fonlar, ekonomik koşullara erişmelerinin engellenebilmesi için ve gerektiğinde kısa vadeli fonlar için değerlendirilir. İlk param hesap sahipleri zaman paralarını alabilirler. Fon yönetim ücretlerinden düşen kârların% 10’u ve para çekme fonları stopaj vergisinden mahsup edilir. Yapı Kredi Bankası bu iki ücretin yanı sıra bir hesap işletim ücreti talep etmemektedir. Yatırım fonu teşvikleri, değer düşüklüğünün oluştuğu gün Yapı Kredi Bankası A.Ş. Şirket tarafından açıklanan fon fiyatına dayanmaktadır.

İlk Param Hesabı Nasıl Başvurulur?

Yapı Kredi Bankasının ilk Param hesabını açmak için bankacılık hizmetleri sunmak için sağladığı tüm kanallar (ATM noktaları hariç) aracılığıyla başvurular yapılabilir. Yapı Kredi Bankası internet şubesinden First Param hesap açmak isteyenler, Hesap Açma ve İlk Param menüsünden bir hesap açıp fonlamaya başlayabilirler. 444 0 444 Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı ile First Param hesabınızı da açabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası’ndaki vadesiz mevduat sahipleri, cep telefonlarının mesaj bölümüne İLKPARAM boş T.C numarası yazarak, 4470 numaralı telefondan First Param hesabına kısa mesaj ile başvuruda bulunabilirler.

Bir cevap yazın