World Kart Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası 2018

Kredi kartlarının en önemli özelliklerinden biri olan otomatik ödeme talimatları gün geçtikçe artmaktadır. Son zamanlarda özellikle bankalar için müşterilerine sundukları fırsatlardan yararlanmak için kredi kartlarıyla işlem yapmaya başlamıştır.

Banka, Yapı Kredi‘nin Dünya kartıyla faturalarınızı öderken size çok uygun olanakları sunmaya devam ediyor. Faturalarınızı en kısa yoldan, özellikle de faturalarınızı zahmet etmeden bu sıkıntıdan kurtaracak bu uygulama ile ödeyeceksiniz.

World kart fatura ödeme sipariş kampanyası hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz için bu kampanyayı araştırdık. Her şeyden önce, banka, World Kartınızdan bir müşteri olduğuna dair otomatik ödeme talimatlarında size bonus puanları vererek bir fark yaratmayı amaçlıyor.

Ev telefonu, iş telefonu, elektrik, doğal gaz, ev elektroniği TV, internet, su gibi faturaların hayatımızı aldığını düşündüğümüzde, bu faturalandırma bazen büyük sıkıntılara neden olur. Bu bağlamda, bankanın size sunduğu hizmetlerden yararlanarak World card fatura ödeme emri kampanyasına katılma şansına sahip olacaksınız.

Banka otomatik ödeme talimatlarını kredi kartınızdan her ödediğinizde size 10 TL’lik prim puanı verecektir. Bununla birlikte, bu 50 TL ikramiyenizi bankanızdan kullanıp bu bonus puanlarını istediğiniz alışverişlerde yalnızca 50 TL’ye kadar kısıtlayan fırsatınız olacaktır. Buna ek olarak, Banka, World Kredi Kartından verdiğiniz otomatik HGS ödemelerinin ayrıcalıklarını tanımaya devam ediyor. Burada, bu avantajlardan yararlanmak için ihtiyaç duyduğunuz Dünya Kartı fatura ödeme sipariş kampanyasına katılacaksınız.

Bir cevap yazın