Vodafone SMS ile Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Özellikle bankaların kredi değerlendirmelerinde kullandıkları banknotlar ömrümüzde yer alıyor ve kredi notlarını öğrenmek için alternatif araştırma fırsatları ortaya çıkıyor. İnsanlar artık sadece kredi değerlendirmesi için KKB puanlarını merak etmiyor. Günümüzde şirketler, iki arkadaşı birbirlerine borç verdiklerinde bile, taksitlerini / konşimentolarını satarak, evlerini kiralayarak veya satarak veya hatta kredi notuna bakarak yaptıkları atmosfere doğru ilerliyor veya gidiyorlar.

Hayatımıza yerleştirilen Findeks kredi notu, Findeks’in resmi sitesinden soruşturma yoluyla öğrenilebilir. Bununla birlikte, bazı kullanıcılar sitedeki kredi notunu öğrenmek için zaman bulamıyor veya öğrenmek zordur. Gördüğümüz gibi, kredi notlarını sms ile öğrenmeye alternatif daha değerli hale gelir.

Kredi Kayıt Bürosu (KKB) ile Vodafone arasında yapılan anlaşmanın bir sonucu olarak vodafone kredi skorunu sorgulamak mümkündür. Bildiğiniz 3. kişinin kredi notunu veya bilgilerinizi vodafone sms ile kredi notunu öğrenerek, elinizdeki akıllı veya eski cep telefonunuzun sms bölümüne gelebilirsiniz. Bunu yapmak için, vodafone 1122 sms numarasını kullanın. Yapacağınız şey, TCKimlikNumarası’dan sonra bir boşluk bırakıp doğum yılınızı yazıp “1112” ye gönderin. Birkaç dakika içinde vodefone findeks kredi notu cep telefonunuza gelecektir. Vodafone, SMS ile kredi notu öğrenmeyi findeks’den 9 TL ücret karşılığında alıyor.

Örnek Mesaj: 12345678901 1984 [TC Doğum Günü]

Send Number: 1112

Makalemizde, kredi puanınız ne olmalıdır ve kredi puanınızın ne olması ve bu değerlerin anlamının daha önce olması gerektiğinden bahsetmiştik. Özellikle bu yazıyı okuyarak, kredi derecelendirmenizin hangi saat aralıklarla öğrendiğiniz, ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz. Bilinçli kredi başvurularınızı, borç / alacağınız ilişkilerinizi, mülkünüz veya araç satışlarınızı veya herhangi bir nedenle yararlanacağınızı umuyoruz.

Kredi notu sorularınızı ve benzer sorularınızı yorumlarınızla birlikte SMS yoluyla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın