Vakıfbank Hızlı Kredi Nasıl Çekilir

Günümüz yaşam koşullarında kimi zaman acil nakit ihtiyacımız olmaktadır. Vakıfbank acil nakit ihtiyaçlarınız için hızlı kredi imkanı sunmaktadır.Tek yapmanız gereken Vakıfbank internet şifresi almanız. Daha sonra internet şubesinden ya da mobil bankacılıktan hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz.Ayrıca gereken belgeler ve bilgileri de buralardan bulabilirsiniz.

Vakıfbank’ın sunduğu bu hızlı kredi başvurusu ve desteği günümüz şartlarında, ekonomik değişimler, dolar ve euronun artışı gibi beklenmedik durumlarda hızır gibi kapımıza gelmektedir. Sıra bekleme ve şubeye gitme derdini ortadan kaldırmaktadır.

Vakıfbank Hızlı Kredi Kayıt Başvuru Formu

  • Vakıfbank, internet bankacılığına başvurmak ve şifre almak için adres
  • Vakıfbank, mobil bankacılık sistemine başvurmak ve giriş yapmak için adres

Peki Vakıfbank İnternetten Hızlı Kredi Kampanyasından Kimler Yararlanabilir ?

  • Maaş hesabınızın Vakıfbank’ta olması
  • Vakıfbank’ın mobil ve internet bankacılığına kayıtlı olmanız
  • Kısacası Vakıfbank müşterisi olan herkes bu krediden yararlanabilir

VakıfBank İnternetten Kredi Alınabilir mi ?

İşsiz olanlar ve özel sektör çalışanları internet ve mobil bankacılığı kullanarak hızlı kredi başvurusu yaparak yararlanabilirler. Ayrıca bu kampanyadan yararlanmak için maaş hesabının en az 6 ay Vakıfbank’tan alanlar ve emeklilik hesabı Vakıfbank’ta olanlar anında krediye başvurabilirler.

Vakıfbank Online Kredi Nasıl Kullanılmaktadır ?

Kullanamadığınız durumlar; resmi tatiller,hafta sonu mesai saatleri dışı ve hesap güncellemesi yapılan zamanlar yani gece 02:50 ile 03:30 saatleri arası bu kampanyadan yararlanılamaz. Sadece bu saatler ve zamanlar dışındaki tüm zamanlarda hızlı kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

İnternet bankacılığı şifreniz yok ise en yakın Vakıfbank şubesine giderek ya da internet şubesinden şifre alabilirsiniz. İnternet bankacılığı şifrenizi aldıktan sonra Vakıfbank’ın internet şubesine giriş yaparak ya da mobil bankacılığına giriş yaparak daha sonra kredi başvuruları kısmına giriş yapmalısınız. Bu sekmeye girdikten sonra ihtiyaç kredisi sekmesini tıklayarak karşınıza gelen formu doldurup kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıfbank Hızlı Kredi Sigortalı mı ?

Vakıfbank’ın sunduğu bu hizmet sigorta dahilinde yapılmaktadır. Bu kredi hesaplanırken içersine vergi tutarı da eklenmiştir. Fakat 35 yaş ve üzeri erkek tüketicilerin hayat sigortası primleri 106,61 TL olarak hesaplanmıştır. Ancak bu yıllık efektif faiz oranına dahil edilmemiştir.

İndirimli olarak faiz oranlarından yararlanmanın iki farklı yöntemi vardır.İlki, hayat sigortası yaptıranlar bu indirimden yararlanabilir. İkincisi ise Kredili Mevduat Hesabı açtıranlar bu indirimden yararlanabilir.

Aşağıdaki örnekte, sigortalı faiz oranı, efektif yıllık vade, maliyet oranı ve kredi tutarları hesaplanmıştır.

Vakıfbank İnternetten Hızlı Kredi Faiz Oranı Maliyet Oranı (%)
Kredi Tutarı Vade  Faiz Oranı*** (Aylık) Taksit Tutarı  

Efektif Yıllık Faiz Oranı*

30.000.-TL 36 Ay 1,33% 1.102,86.-TL %20,9027

 

Vakıfbank Anında Kredi Hesaplaması

VakıfBank İnternetten Anında Kredi Maliyet Oranı (%)
Kredi Tutarı Vade  Faiz Oranı (Aylık) Taksit Tutarı Efektif Yıllık Faiz Oranı*
15.000.-TL 36 Ay 1,43% 561,99.-TL %22,6508

 


Bir cevap yazın