Türkiye İşbankası Kredi Kartı Başvuru ve Sonucunu Öğrenme

Kredi kartı kullanıcıları ülkemizde ve tüm dünyada her geçen gün artmaktadır. Kredi kartı kullanımındaki artışla birlikte; Gayri resmi satın alımların devletler açısından üstesinden gelinmesi, vergi kaçakçılığının önlenmesi, tüketicilerin takdir edeceği maddi sıkıntıların hafifletilmesi ve taksitli alışveriş yoluyla satın alma işlemlerinin kolaylaştırılması daha kolay olacaktır. Bu makalede, İş Bankası Kredi Kartı’nın uygulama yöntemlerini ve sonuçlarını ülkemizin önemli bankaları olarak kısaca açıklayacağız.

Türkiye İş Bankası; 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün direktifleriyle kurulan Türkiye’nin en büyük özel sermayeli bankasıdır. 2013 yılına göre, dünyadaki 118. en büyük bankadır. Yaklaşık 24 bin çalışanla müşterilere hizmet vermektedir. Birçok sosyal sorumluluk projesine ev sahipliği yapan İş Bankası,% 40.25’i İş Bankası Munzam Sandik Vakfı,% 28.09’u Cumhuriyet Halk Partisi (Atatürk hisseleri) ve% 31.66’sı halka aittir.

İş Bankası kredi kartı, ülkemizde en çok kullanılan kredi kartlarından biridir. Yapmanız gereken maksimum kartın sahibi olmaktır; Hızlı kredi kartı başvuru bölümünü www.isbank.com.tr internet sitesinden veya www.maximum.com.tr web sitesinden doldurmaktır. Formda, TC kimlik numaranızı, telefon numaranızı ve aylık gelirinizi girmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte, bir kredi kartını İş Bankası şubelerinden veya internet sitelerinden herhangi birine, 0 850 724 0 724 numaralı telefondan ve müşteri temsilcilerinden de başvurabilirsiniz.

Kredi kartı başvurunuzun sonucunu bulmaya çalışırsanız; Www.isbank.com.tr adresindeki kredi kartı başvuru takibi bölümünü tıklayarak ekrandaki formu, referans numaranızı veya TC kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı yazmanız yeterlidir. Bu yöntemle sonuç alamazsanız veya kredi kartı başvurunuzu farklı bir şekilde öğrenmek isterseniz, herhangi bir İş Bankası şubesinden veya İş Bankası Telefon Bankacılığı’ndan kredi kartınızı kullanma kaderini öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın