İş Bankası, Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük özel sermayeli bankadır. Bankacılık sektöründeki yeniliklerin çoğu ilk önce İş Bankası tarafından ülkemizdeki tüketicilere sunuldu. Birinci bankası olan İş Bankası, aynı zamanda müşteri memnuniyeti konusunda çok iddialı. İş Bankası, bu konuda müşteri hizmetleri ve çağrı merkezlerine büyük önem vermektedir. Bu makaleye paralel olarak, İş Bankası’nın müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası ve İş Bankası çalışma saatleri ve EFT zamanları ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalışacağız.

İş Bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezini 0 850 724 0 724 olarak adlandırıyor. Numaralardan da görüleceği üzere, İş Bankası müşteri hizmetleri her zaman haftada 7 gün, 24 saat arayabilirsiniz. Bu numarayı arayarak banka işlemlerinin çoğunu herhangi bir İş Bankası şubesinden yapabilirsiniz. Bankacılık işlemlerine ek olarak; Buradaki her türlü istek, istek, öneri ve şikayetinizi buradan müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Buna ek olarak, bankacılığın her yönüyle ilgili bilgi almak isterseniz, müşteri hizmetleri temsilcisine sormak istediğiniz herhangi bir sorunuzun duraksamadan da arayabilirsiniz.

Türkiye’nin En Büyük Özel Sermaye Bankası olan İş Bankası’nın hikayesine bir göz atalım. Türkiye İş Bankası A.Ş. Mustafa Kemal Atatürk, talimatın ardından 1924’te kurulan büyük liderin lideri oldu. İş Bankası, 2015 yılı itibarıyla İş Bankası müşterilerine yurtiçi şubelerinde 1.300’den fazla şubesi, 25’i yurtiçi şubesi, 6’sı aşkın bankası ve 24’ü aşan çalışanı ile hizmet vermeyi sürdürmekte ve 1925 yılında çeşitli şubeleri açarak büyümeye başlamıştır. Ana sermayeyken, 2014 yılı verilerine göre dünyadaki 118. en büyük bankadır. İş Bankası’nın Atatürk’teki% 28.09 hissesi, Bankanın% 40.25’lik hissesi Munzam Sandık Vakfı’na aittir. İş Bankası’nın% 31,66’sı halka açıktır.

İş Bankası EFT saatleri; Çalışma saatleri 09: 00-17: 00 arasında, İş Bankası şubeleri 09: 00-17: 30 saatleri arasında açıktır. Öğlen ve 12: 30-13: 30 saatleri arasında verilir. Bazı şubelerin özel çalışma saatleri vardır.