Türkiye İş Bankası Kredi Kartı İptali 2018

0
162

Günümüzde kredi kartlarının kullanımı her geçen gün artmaktadır. Yakın zamanlarda, insanların ihtiyaç ve ihtiyaçlarını karşılamak için vazgeçilmez bir unsur haline gelmiştir. Kredi kartları akıllıca ve gerektiğinde kullanıldığından en yakın arkadaşım; Kontrolsüz ve kararsız bir şekilde kullanıldığında en büyük düşmanımız olacak. Bu düşmanın en büyük zararı da cebimizde olacak. Şimdi kişi; Bunu yapamayacağı zaman, onu kapatmanın çeşitli yollarını aramaya başlayacaktır. Ancak, iş kredi kartını kapatmaya geldiğinde; Bu iş kredi kartı başvurusu kadar kolay değildir ve onay sürecinde.

Ülkemizde en çok kullanılan kredi kartlarından biri olan Maximum Card, iş Bankası kredi kartını iptal etmeyi kısaca anlatmaya çalışacak.

Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası olan İş Bankası; 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kurulmuş ve bugüne kadar pek çok hizmet ile halkımızın kalbindeki en önemli bankalardan biridir. Türkiye’de hem bireysel hem de ticari bankacılık alanındaki en büyük özel bankadır.

2017 yılındaki tespitlere göre, Türkiye’de 1450 şubesi bulunan İş Bankası, yurtdışında 25 şubesi bulunmaktadır. Rusya ve Almanya’da da iki şubesi bulunmaktadır. İş Bankası, müşterilerine 6000 ATM ve yaklaşık 24.000 çalışanı ile hizmet veriyor. Bu güç sayesinde, müşterilerin süreçleri daha hızlı ve daha hızlı bir şekilde yapılır. İş Bankası’nın kredi kartı ürünlerinden Maximum Card, bugün piyasada en çok kullanılan kredi kartlarından biridir.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, İş Bankası kredi kartının iptali hakkında size bilgi vereceğiz; Bu konuda iki seçenek var. İlk; İlgili bireysel müşteri temsilcisine (varsa) bilgi vermek için en yakın İş Bankası şubesine gidin ve kredi kartınızı iptal etmek istediğinizi belirtin. Bir başka yol da, kredi kartınızı İş Bankası’nın telefon bankacılığı 0 850 724 0 724 numaralı telefonu arayacak olan çağrı merkezi görevlisine kapatmak istediğinizi söylemektir.

CEVAP VER