Bankacılık işlemlerinin çoğu şimdi; Şube gerektirmeyen bankacılık sayesinde mobil bankacılık, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı ile yapılıyor. Telefon bankacılığının açıklanması; Girersek; Bankanın belirlediği telefon numaralarını arayarak ve ilgili menü tuş bileşimiyle bağlantı kurarak talimat ürününü, müşteri temsilcisine yapmak istediğiniz banka işlemiyle ilişkilendirin. Şikayet, öneri ve taleplerinizi, iletişim bankacılığı aracılığıyla karşılayacak olan müşteri temsilcisine de bildirebilirsiniz. Bu yazıda Türkiye Finans müşteri hizmetleri çağrı merkezi durumu, Türkiye Finans EFT saatleri ve çalışma saatleri hakkında kısa bilgiler paylaşmaya çalışacağız.

Her şeyden önce, Türkiye Finans müşteri hizmetleri çağrı merkezi numaraları 444 2 444 ve 0 850 222 22 44’dir. Türkiye Finans Telefon Şube 7/24’ü arayabilir ve şubeye gitmeden bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca belirttiğimiz gibi şikayet ve isteklerinizi de bildirebilirsiniz. Buna ek olarak, kafa ile ilgili bankacılık, müşteri temsilcisinin bilgilendirilmesini istediğiniz konular hakkında her türlü bilgiyi isteyebilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası genel görüşümüzde; Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından biri olan Boydak Grubu’nda yer alan Anadolu Finans Kurumu’nun ve Yıldız Holding Salonu’nda yer alan Aile Finans’ın birleşmesinin sonucunda, BDDK şubelerinden gerekli izinler alınarak Türkiye Finans Katılım Bankası A. Ş. Katılım bankacılık faaliyetleriyle başladı. 260 mahalle şubesi ve 4 bin meclis üyesi. Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ. 1 milyondan fazla müşteri. 2008 yılında Türkiye Finans’ın% 61’lik payı NCB (National Commercial Bank) tarafından satın alınmıştır. NCB; Suudi Arabistan’daki en büyük bankadır ve bankacılık faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye Katılım Bankası Arasındaki Bu Güç alındığı ihtiyatlı yönetmeliktir. Yıldız Holding ve Boydak Grubu ile katılım bankaları arasında yükselen üst sıraya tırmanmaya devam edin.

Türkiye Finans EFT saatleri devam ediyor; Hafta içi 09: 00-17: 15 arasında görmek istiyorsunuz. Türkiye Finans Katılım Bankası şubelerinin çalışma saatleri hafta içi saat 09.00-12.31 arası, öğle yemeğinden sonra 13:30-17.00 arası olacaktır. Saat 12: 30-13: 30 arasındadır.