Turkcell Finansman Kredi Başvurusu

Turkcell bu başvuruyu çok iyi yaptı, en sevdiğim eminim tüm okuyucularına gideceğim ve herkes akrabalarına bu bilgiyi anlatacak. Gerçekten Turkcell güzel bir çalışma yaptı. Uygulama, kredi çekmek veya kredi başvurusu yapmak isteyen insanlar hakkında düşünmek için geliştirilmiş bir uygulamadır. Size söylemek istediğim, ödünç vermek istediğiniz bankalar ile faiz oranlarının faiz oranları hesaplanıp karşılaştırıldığı için bu uygulama Turkcell tarafından geliştirildi. Ceplerimizden biraz para alacağız ve tüm bankaları birbirleriyle karşılaştırmış olacağız.

Bunun yanında, Turkcell’in tüketicilere sunduğu çok güzel bir uygulama var ve tüketicilerle mutlu olacağından eminim.

Çünkü Turkcell bir finansman şirketi kurmak için onay aldı. Finansman şirketi bunu nasıl idare edecek?

Turkcell abone merkezleri üzerinden cihaz Cep telefonları veya tablet gibi ürünleri satın almak isteyenler, 36 aya kadar tüketici kredisi verebilecek.

Ayrıca, Türkiye’nin birçok yerine yayılmış olan bu abone merkezleri üzerinden ihtiyaç kredileri de verebileceklerdir.

Aslında, Turkcell’in bu durumu kaldırdığına şaşırıyorum. Şimdi girişimci akıllı telefonlara kredi kartı taksitleri yükleyebilecek ve bu da beni ve tüketicileri şaşırtacak.

Turkcell’in finansman desteğini, müşteri hizmetlerinizi Turkcell fatura hattınız ve detaylı bilgi ile arayarak alabilirsiniz. Kredi puanı almak için mesaj başına 7 liraya sahip olacaksın. Bu ücret normaldir. İletişim merkezlerini bankalarla karıştırmamalısınız, çünkü evet bankalar sizi ücretlendirmiyor. Ancak, bildiğim kadarıyla bankalarda, kredi puanı bulmak için bir kredi istemek zorunda.

Böylece, kredi onaylanırsa ve kredi geri çekilmediyse, kredi notunun düşmesi olasıdır; dolayısıyla gelecekte bir kredi almaya niyetli olsanız bile, bu alacaklılar krediyi kaybederlerse krediyi geri çekemezler.

Bir cevap yazın