TEKNOSA PUAN ÖĞRENME

Teknosa, Türkiye’nin en büyük teknoloji pazarlarından biridir. 2000 yılında hizmete girdi ve “herkes için teknoloji” ilkesini benimsemiş, bugünün başarılı ve yenilikçi güce kısa sürede ulaşmak için çalışmaya, geliştirmeye ve hizmetlere devam ediyor. Teknosa, faaliyetleri, sağladığı hizmetler ve katıldığı sosyal sorumluluk projeleri arasında hızlı bir geçiş yaptı ve birçok yerli ve yabancı rakibin geride kaldı. Mağazalarda sunulan geniş ürün yelpazesinden başka, mağazaların fiziksel koşulları da çok yüksek bir standarttır. Nitelikli eleman alımı ve sürekli gelişen bir hizmet politikası ile, ülkeye hizmet sunan teknoloji pazarları arasındaki sağlam konumunu daha da güçlendireceği kesin.

Birçok yabancı teknoloji pazarında dahi bulunmayan akıllı hizmet araçları sayesinde teknolojiyi kendi yapılarına uyarlayarak müşterilerine güven vermeyi amaçladıkları açıktır. Türkiye’nin neredeyse her yerine hizmet veren bu yerli sermaye, müşterilerin dikkatini, sadece bu konularda değil, aynı zamanda sundukları kolaylıklar ile sağlamış bir müşteri tabanı oluşturarak yaptıkları kampanyalar ve indirimlerle de çekiyor.

Teknosa Turuncu Kart Nasıl Satın Alınır?

Teknosa tarafından yapılan işlerden biri Orange Card hizmetidir. Bu hizmete göre, müşteriler yaptıkları her alışverişten puan kazanıyorlar. Ayrıca, özellikle Orange Card müşterileri için seçilen ürünlerde indirim sağlamak için hizmetler arasında yer alıyor. Yapılacak kampanyalarda öncelikle Turuncu Kartlar bilgilendirilmekte ve kampanyalardan daha kolay yararlanmak mümkündür. Sözü edilen servis ve hizmetler sunan kart tamamen ücretsizdir ve sadece başvuru formu ile kabul edilebilir.

Orange Card’ın puan sistemi aşağıdaki gibidir:

500 ila 999 puan aralığı 7.5 Türk Lirası,
1000 ile 1499 puan arasında 15 Türk Lirası,
1500 ile 1999 arasındaki aralık 22.5 Türk Lirası,
2000-2499 arası 30 Türk Lirası
2500 ile 2999 puan arasındaki aralık 37,5 TL’dir.

Bu nokta Teknosa’nın internet sitesinde yapılabilir.

Bir cevap yazın