TEB Taşıt Kredisi Başvurusu 2018

Bir araç satın almaya karar veren müşterilerin anketinin son zamanlarda bunun bir araç olduğunu ortaya koyduğunu belirtmek isteriz. Ülkemizde her yıl giderek artan araç sayısının arkasındaki ana sebebin, bankaların müşterilerine son derece makul oranlarda kredi verdiğidir.

İlk önce bir TEB taşıt kredisi 2018 için başvuruda bulunacak bazı müşterilerin gerçek olduğunu bilmeniz yararlı olacaktır. Taşıt kredileri için müşterilerin banka olarak makul fiyatlarla sağlanan krediden sonra artan talep TEB’in bu konuda özel kampanyalar düzenlemesine neden olmuştur. Banka, özellikle son yıllarda müşterilerine kredi teklif ettikten sonra birçok konuda özel fırsatlar sunarak TEB, meraklı kampanyaları ile birçok konuda dikkat çekmeye başlamıştır.

2018 TEB araç kredisi başvurusu yapacak müşterilerin önce bir kredi notu alacaklarını bilmek faydalı olacaktır. Bankacılık sektöründeki gelişmeler için son derece önemli olan bu kredi notu sayesinde TEB’den araç kredileri çekme olanağına sahip olacaksınız.

Bankanın müşterilerine, özellikle de araç kredisi için makul fiyat teklif ettiğini bilmek iyi bir fikirdir. Banka maaşlı bir müşteriyse, bu kredilerdeki faiz oranlarının biraz daha düşük olacağını açıklamak da yararlıdır. 48 aya kadar vadeli bir araç kredisi sağlayan TEB’den kredi almak isteyenler en yakın TEB şubelerine gitmelidir. Eğer bankaya giderseniz, araç kredisi hakkında daha ayrıntılı bilgi alacaksınız ve mevcut faiz oranlarını öğrenme şansına sahip olacaksınız.

Bir TEB araç kredisi için başvurduğunuzda aracın ikinci el veya sıfır araç olacağını belirtiyorsanız, banka size sunacağı kredinin üst limitini size bildirir ve gerekli krediyi sağlamaya çalışacaktır.


Bir cevap yazın