Bankalar tarafından geliştirilen banka-dışı bankacılık kavramıyla, banka işlemleri kolaylaştırdı; Bu bağlamda bir bankaya hakkın verilmesi gereklidir. Bir tıklama, hesap transferi, fatura ödeme, kredi kartı ödemeleri, kredi ödemeleri, kurumsal ödemeler, bağışlar vb. Istiyor. İnternet bankacılığı gibi birçok işlemi çok kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ancak, bu kolaylıklardan yararlanmak için hesabımızı internet bankacılığına açmalı ve internet bankacılığı şifresini almalıyız. Bu yazıda, TEB internet bankacılığıyla ilgili yaptığımız araştırmalar sonucunda elde ettiğimiz bilgileri sizinle paylaşmaya çalışacağız.

TEB İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Bir TEB internet bankacılığı şifresi almak için kullanabileceğiniz çeşitli yöntemler var. Bunlardan ilki; Herhangi bir TEB şubesine gidin ve İnternet bankacılığı kullanmak istediğinizi ve İnternet bankacılığı şifrenizi almak istediğinizi banka temsilcinize bildirin. Başka bir yöntem, 0 850 200 0 666 veya 444 0 832 telefon numaralarından herhangi birinden TEB telefon şubesini arayıp müşteri temsilcisine ilgili menüye geçtikten sonra internet bankacılığı hesabına bağlanacağınızı bildirmektir.

Konuştuğumuz bu iki yol kolay ve hızlı gözükse de, şimdi açıklayacağımız üçüncü yöntem çok daha basittir. İnternet bankacılığına herhangi bir banka memuruyla uğraşmak zorunda kalmadan otomatik sistemler aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde erişebilmek için, TEB’in kurumsal web sitesine www.teb.com.tr gidin ve internet bankacılığı şifre erişimini girin Bölümünü doldurun ve ilgili bilgileri girin. Formu işlemek için yeterli olacaktır. Bu formda, kredi kartı veya banka kartı bilgileriniz istenir. Verilecek kartı seçmek size kalmış. Kart bilgilerini girdikten sonra, bir sonraki bölümde kişisel bilgileriniz istenecektir. Bu bilgilerin aynen düzgün bir kimlik doğrulaması olduğu şekilde girilmesi gerekiyor. Kimlik bilgilerinizi girdikten sonra TEB size bir doğrulama kodu içeren bir kısa mesaj gönderecektir. Doğrulama kodunu formun son bölümüne girdikten sonra internet bankacılığı şifrenizi yaratmış olursunuz. Kolaylaştırmak için doğrudan adres verecekseniz, TEB internet bankacılığı şifrenizi https://www.teb.com.tr/internet-subesi-sifresi/#step=1 adresinden derhal işleme koyabilirsiniz.