TEB Çalışma Saatleri ve Hafta Sonu Açık Şubeler

0
183

Çalışma saatleri kavramı hem özel hem de kamu bankaları ile karşı karşıya. İşlemlerinizi şube kanalıyla gerçekleştirecekseniz, bu saatlerin ayrıntılarını aklınızda tutmalısınız. Aksi halde, bankaya gittiğinizde kapalı olduğunu görebilir ve tüm işlemler ertesi gün kapanabilir. Özellikle ödemenizin son gününde, gecikme faiz oranı uzantısı ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. TEB Bank’ın çalışma saatleri ve şubeleri hakkında hafta sonları açık olan kapsamlı bilgi sağlayacağız

TEB Banka Çalışma Saatleri

Genel olarak, bankacılık saatleri 09: 00-17: 00 arasındadır, ancak bazı şubelerde farklılıklar vardır. Bir örnek vermek zorunda kalmazsak, TEB Bank Lefkoşa Şubesi 08: 30-16: 30 saatleri arasında çalışıyor. Genel olarak tüm Kuzey Kıbrıs Türk şubeleri aynı çalışma saatlerine sahiptir. Hafta sonu cumartesi ve pazar günleri aktif olan tek şubemiz İstanbul Atatürk Havalimanı geceleri 07: 00-01: 00 saatleri çalışıyor. Saat 12:30 ile 13:30 arasında bankalar öğle yemeğine girip çalışanlara dinlenmektedirler. Bu saatler arasında da kapalı. 13: 30’dan sonra gidebilir, işlem emrinizi bekledikten sonra ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz.

İnternet bankacılığı, banka çalışma saatlerine yetişmekte zorluk çekenler arasında kullanılabilir. İşlemlerinizi müşteri numarası ve şifreniz ile giriş yaparak günün herhangi bir saatinde tamamlayabilirsiniz. Gece gündüz olmakta hiçbir anlamı yoktur. Daha önce internet bankacılığı kullanmadıysanız, şifrenizi TEB telefon bankacılığı kanalıyla alabilirsiniz.

Bir şifreniz varsa ve unuttuysanız, resmi sayfaya giriş yaptıktan sonra unuttuğunuz şifreyi seçebilirsiniz. Bankanız kayıtlı cep telefonunuza veya yeni telefonunuza bir kısa mesaj kanalıyla yönlendirilecektir. Sonunda, bir kerelik şifre de sağlayabilirsiniz. İşiniz bittiğinde şifreniz geçersiz sayılacaktır.

CEVAP VER