logo

Şirinoğlu Factoring Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Günümüzde kredi imkânlarının artması, bankacılık sektörünün gelişimi ve son yıllarda yaşanan düşük faiz oranları nedeniyle tüketiciler zor bir zaman diliminde finansman sağlamaktadır. Finansal sektördeki oyuncuların yanı sıra bankalardan ayrı çalışan faktoring şirketleri vardır. Bu makalede, ülkemizin bilinen faktoring şirketlerinden biri olan ülkemizin Şirinoğlu Factoring müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarasının faaliyetleri hakkında kısaca bilgi vermeye çalışacağız.

İlk defa Şirinoğlu Factoring Anonim Şirketi hakkında bilgi almak isterseniz Şirinoğlu Factoring müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası olan 012 371 81 81 ve 0 212 444 77 22 numaralarını arayabilirsiniz. Finansman ürünleri, faiz oranları, komisyonlar vb. Hakkında bilgi edinmek için bu telefonları arayabilirsiniz. Uzman müşteri temsilcilerinden bilgi edinebilir, ön başvuruda bulunabilir, para işlemleriniz için talimatlar verebilirsiniz.

Şimdi Şirinoğlu Factoring’in kim olduğuna bir göz atalım. Şirinoğlu Factoring Sanayi sektöründe faaliyet gösteren Şirinoğlu ailesi, 1992 yılında finans sektörüyle ilgilenerek bu alandaki yatırımlarını gerçekleştirdi. Şirinoğlu faktoring, bankacılık sektöründe faaliyet gösteren, Türkiye’nin en büyük ve en yaygın faktoring şirketlerinden biridir. Yaklaşık 450 çalışanı ve 52 şubesi bulunmaktadır. Şirket merkezi Levent Mahalle Büyükdere Caddesi Yapı Kredi Plaza C Blok K: 12/14 No: 30/34/35 Beşiktaş İstanbul. Ayrıca şirketin web sitesi www.sirinoglufaktoring.com’dur. Bu site aracılığıyla iletişim bölümüne girerek iletişim formunu doldurabilir ve şirket yetkililerinin sizi tekrar aramasına izin verebilirsiniz. Ayrıca, info@sirinoglu.com e-posta adresine bir e-posta göndererek istek, istek ve şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Konuya faktoring / faktoring koyalım. Faktoring; Herhangi bir hizmet veya malın satışından kaynaklanan bir terim; Transfer yoluyla başka bir şirkete transfer ve şu an bu şirket tarafından takip edilmektedir. Tanımda bahsettiğimiz “şirketler” faktoring şirketleri. Aynı zamanda faktoring şirketleri tüketicilerin nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Krediler, uygun faiz oranlarıyla nakit girmesi gereken tüketiciler için kullanılabilir.