Şeker Finans Müşteri Hizmetleri Telefonu

0
162

Bankacılık sektöründeki gelişmelerin ardından birçok farklı proje öne sürülmüştür. Bu projeler çoğunlukla otomatik sistemlere ve banka-dışı bankacılık çözümlerine dayanıyor. Şube dışı bankacılık çözümleri arasında internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı bulunmaktadır. Bu mektupta siz Şekerbank TAŞ.Ş. ‘Dir. Şeker Finans müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası, EFT saatleri ve iştirakçi olan çalışma saatleri ile ilgili bilgileri kısaca paylaşacağız.

Şeker Finans, müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 444 33 77’yi arıyor. Bu telefon numarasını arayarak, herhangi bir Şeker Finans şubesinden yapabileceğiniz şeylerin çoğunu hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu numarayı arayarak Şeker Finans ile ilgili tüm istek, öneri, dilek ve şikayetlerini de iletebilirsiniz. Bankacılık veya bankacılık konularıyla ilgili sorularınız varsa, 444 33 77 numaralı telefonu arayın.

Sugar Finance’e biraz daha yaklaştığımızda; 2011 yılında, 30 yıllık vade konut kredisi sağlayan ilk finans kuruluşu oldu. Şeker Finans, 2008 yılında İstanbul Mortgage Finansman A.Ş.’ye ilk olarak atandı. BDDK’nın verdiği kararla Şekerbank’a 31 Aralık 2010 tarihi itibarıyla girmiştir. Bu tarihten sonra Şeker Mortgage Finansman A.Ş. Adıyla çalışmaya devam edildi. İpotek konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren Şeker Finans, hedeflerini her geçen gün daha da büyütmektedir. Konut kredisine ek olarak, tarımsal çiftçilere bireysel ihtiyaçlar kredi ürünleri ve kredi ürünleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Şeker Finans EFT saatlerine baktığımızda; EFT işlemlerinin 09:00 ile 17:15 arasında yapıldığını görebiliriz. Gelişmiş EFT işlemleri de yapılabilir. Buna ek olarak, bu saatlerin dışında bir işlem yaparsanız, EFT işlemleri bir sonraki iş gününde işleme koyulacaktır.

Şeker Finans şubelerinin çalışma saatleri; Öğle yemeğinden 09: 00-12: 30 saatleri arasında ve öğleden sonra 13: 30-17: 00 saatleri arasında. Öğle yemeği 12: 30-13: 30 saatleri arasında verildiğinden şubeler hizmet vermiyor. Ayrıca, hafta sonları ve tatil günleri Şeker Finans şubeleri için kapalıdır.

CEVAP VER