logo

QNB Finansbank Müşteri Hizmetler Çağrı Merkezi Numarası

Bir banka müşterisi olarak İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık konularını çok iyi biliyoruz; Telefon bankacılığı hala cazip değil. Belki de bunun nedeni, bir muhatap ve bir banka görevlisi olmasıdır. Bankalar bunu bilecek; Müşteri hizmetleri ve telefon bankacılığı her geçen gün kendini geliştirmeye çalışıyor. Bu yazıda siz; Çağrı Merkezi Ödülleri tarafından düzenlenen 2011 İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri Size en iyi çağrı merkezi ödülüne sahip olan QNB Finansbank’ın çağrı merkezi merkezlerinde bulunan 500 kişilik çağrı merkezi olan Finansbank EFT ve çalışma saatleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

QNB Finansbank müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0 850 222 0 900 telefon. Bu numarayı arayarak, QNB Finansbank şubeleri aracılığıyla veya internet bankacılığı ve mobil bankacılık yoluyla yaptığınız işlemlerin çoğunu yapabilirsiniz. Banka işlemleri, banka talepleri ve şikâyetleriniz hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Size QNB Finansbank’ın özetini verelim. Finansbank; 1987 yılında iş adamı Hüsnü ÖZYEĞİN tarafından kuruldu. 2006 yılında bir Yunan bankasına, Yunanistan Ulusal Bankası’na satıldı. 2015 yılına kadar NBG’deki hisselerinin çoğuna sahip olan QNB Finansbank, Katar’da Orta Doğu’da faaliyet gösteren en büyük bankalardan biri olan 2015’te QNB’ye satıldı. Satış işlemi 2 milyar 700 milyon dolara ulaştı. QNB Finansbank, bu sermaye ile özel sektör bankaları arasında en üst sıraya yükseldi. Bugün Finansbank, 650 şubesi ve 13 bin personeli ile müşterilerini tatmin etmek için faaliyetlerine devam ediyor.

QNB Finansbank EFT zaman işleyişi üzerine araştırmalarımız sonucunda; EFT işlemlerinin hafta içi günlerde 09: 00-17: 15 arasında olduğunu görüyoruz. Finansbank şubeleri çalışma saatleri; 09: 00-17: 00 saatleri arasında. Saat 12:30 ile 13:30 arasında öğle molasından dolayı şubeler kapanır. Hafta sonlarında, resmi tatil günlerinde QNB Finansbank şubeleri kapanır. Bununla birlikte, bunun bir istisnası olarak; İstanbul ilinde üç şubesi (Laleli, Aksaray, Langa Laleli) cumartesi günleri çalışıyor