logo

QNB Finansbank Enpara Şirket Nedir, Avantajları Nelerdir?

Dijital saat, dijital kitap, dijital defter vs. Hayatımızdaki basamak sayısı artmaya devam ediyor. Bu rakamların son katılımcılarından biri dijital bankalardı. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık sistemlerinin geliştirilmesi ve bakımı ile böyle bir platformun ortaya çıkması kaçınılmazdı. Erken hareket eden ve öncülük eden bankalar vardı. Bunlardan biri QNB Finansbank … QNB Finansbank’ın dijital bankacılık platformu Enpara.com çığ gibi büyüyor. Enpara.com müşterilerine sunduğu hizmetlerden övgü almaktadır; En iyi reklamcılık, müşteri ilkeye uygun olarak dile açıklanır ve müşteri tabanını sürekli geliştirmeye devam eder. Bu makalede ayrıca Enpara.com hakkında bilgi paylaşıyoruz; Enpara.com’un yakın zamanda müşterilerinin beğenisine sunduğu Enpara Şirketini tanıtacağız ve sizi Enpara Şirketinin avantajlarından haberdar etmeye çalışacağız.

EnPara.Com

2012’de kurulan Enpara.com, tüm ilgili vatandaşların en tanınmışıdır; EFT ve banka havalesi için ücret almıyor. Enpara.com’un “Bugün yarınlara ücretsiz” sloganı da görüyoruz ve bu konuda oldukça iddialı olduklarını anlıyoruz. Açıkçası, bankalar arasında böyle bir söylem ve slogan ortaya çıktığında, tüketiciler bunu belirtmeye gönülsüz davranıyor. Enpara.com’un diğer bir özelliği hesap ücretini ödememesidir … Enpara.com’u kısaca tanıttıktan sonra en son projelerden biri olan Enpara Şirketine devam edeceğim.

Enpara Şirketi

Enpara.com’un dijital bankacılığın normal tüketicilere hitap eden bölümü için Cilt – 1, Enpara Şirketi için Cilt – 2 diyebiliriz. Enpara Şirketi, şirketlere tüketicilere sunulan imkanlardan fayda sağlamakta ve işletmeler için özel fırsatlar sunmaktadır. Şimdi spiral şirketin avantajlarına bir göz atalım.

Enpara Şirket Avantajları

Normalde, bankalar kurumsal müşterilerden biraz daha fazla alır; Enpara şirketi kurumsal müşteriler için 3 yıl boyunca EFT ve havale ücretleri talep etmez (bu minimum tutar, 3 yıllık garantiyi anlamanız anlamına gelir) ve aynı zamanda hesabın adına herhangi bir ücret talep etmez Işletme ücreti. Buna inanmayanlar, bankanın müşterilerine sunduğu bankacılık sözleşmesine bakabilir. Endişelenmeyin, sözleşme karışık bir sözleşme değildir. Sadece 3,5 sayfadan oluşuyor ve her şey net ve net bir şekilde yazılmış … İşin burada kırıldığını söyleyebiliriz. Tüketicinin istediği budur. Bankalar samimi ve açık olmalı ve öncelikle müşterilere söylemelidir. Sözleşmeye ulaşmak isteyenler, enpara.com aracılığıyla bankacılık sözleşmesi bölümünden isteyip istemediğini http://www.qnbfinansbank.enpara.com/sirketim/pdf/sozlesme.pdf adresinden okuyabilir.

Tekrar Enpara şirketinin avantajlarına geri dönelim. Fatura, maaş, vergi, SGK prim, herhangi bir ödeme almak gibi ödemeler Enpara; Ayrıca, kurumsal müşterilere vadeli işlem hesaplarında yüksek bir faiz oranı sunar. Aynı zamanda, dijital bankacılık yoluyla altın ve döviz alım-satım imkânı sağlıyor.