Online Kredi Notu Sorgulama Yap

0
122

İnternetten herhangi bir banka şubesine gitmeden kredi puanınızı ücretli ve ücretsiz yöntemlerle sorabilirsiniz.

Kredi notu, bankaya yapılan düzenli ödemelerden veya bankadaki düzensiz ödemelerden dolayı artan banka kredisinden veya kredi kartından bireylerin ödünç aldığı bir sistem notudur. Kredi başvurularında kredi notunuzu dikkate alarak olumlu veya olumsuz ciro yapacağınızı biliyoruz. Bu nedenle, kredi derecenizi öğrendikten sonra bankaların size kredi vermeyeceğini öğrenerek bir ön bilgi alabilirsiniz. Bankalar yaptığınız düzenli ödemelerle veya düzensiz, zamanında ödemeler sonucunda kredi derecelendirmenizi artırır.

Kredi notunu öğrenme hakkında bazı bilgiler vereceğiz. Kredi notunun yanı sıra teknolojinin tüm olumlu yönlerini de kullanabilirsiniz. İnternet kapsamında kullanıcılara sağlanan bir kredi notu öğrenme sistemi var. Bu sisteme kolayca erişebilirsiniz. Tek yapmanız gereken www.findeks.com’a giriş yapın ve adımları izleyin. Bu adımları şöyle söyleyebiliriz; Www.findeks.com’a giriş yaptıktan sonra Bireysel Üyeliğe tıklamanız ve bu bölümden üye olmanız gerekmektedir. Formu doğru ve doğru bilgilerle doldurun ve üye olarak kaydınızı yaptırın.

Merak ettiğiniz kredi notunu öğrenebilir misiniz? İlk kez sisteme giriş yaptığınızda yalnızca bir kerelik ücretsiz olarak onu bulacaksınız. Fakat bir sonraki kredi notunun öğrenme sürecinde talep edilen bir ücret olacağını ve bu ücreti onayladıktan sonra kredi notunu öğreneceğini söylemeliyiz.

CEVAP VER