Online Kredi Nedir, Online Kredi Veren Bankalar

0
170

Bir kredi başvurusu yapabilmek için fazla çalışmam gerekmiyordu. Bu bakımdan, bankalar yakında evimize gelecek gibi görünüyor. Kim bilir, belki de şimdiyi görebiliriz. Yakın zamanda müşterilere bankalar tarafından sunulan kredi başvuru yöntemleri arasında; Metin mesajlaşma uygulaması, internet bankacılığı uygulaması, mobil bankacılık uygulaması, internet üzerinden kredi. Bu yazıda, online kredi başvuruları için çevrimiçi krediler aradık.

Online kredi; Banka internet bankacılığı, mobil bankacılık veya internet sitesi uygulamalarından kredinin banka hesabına aktarılmasına kadar olan süreçler dijital ortamda devam eden bir bankacılık işlemidir. Online kredimizin en iyi parçası, bir sürü imzadan kurtulmanızdır. Sözleşmelerin dijital ortamda olması, ekran bankerin önünde değil, kendinizin önünde, hakim ve çevrimiçi kredi müşteridir. İşlemi tamamladıktan sonra tekrar bankaya gitmeye gerek yoktur. Kredi tutarınız otomatik olarak banka hesabınıza yansıtılacaktır. Sana bırakılan tek şey, herhangi bir bankaya giderek çekilme yapmaktır.

Ülkemizde faaliyet gösteren bankalara baktığımızda ve online kredi başvurularını aldığımızda; Bankpozitif, Finansbank ve enpara.com, TEB, Odeabank, Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, Denizbank, Akbank, HSBC, Koç Finans, Şekerbank ve Vakıfbank. Bu bankalardan herhangi birinden online kredi başvurusu yapmaya karar verirseniz, bu bankaların internet sitelerindeki uygulamalara, mobil bankacılık uygulamalarına ve internet bankacılığı uygulamalarını istiyorsanız başvurmak yeterlidir.

Size kolaylık olması için online kredi başvurusu yapan bankaların internet sitelerini sizinle paylaşacağız. İşte online bankacılık uygulamaları ve internet siteleri için geçerli …

Banka Pozitif: www.bankpozitif.com.tr

Finansbank: www.finansbank.com.tr

TEB: www.teb.com.tr

Odeabank: www.odeabank.com.tr

Yapı Kredi Bankası: www.yapikredi.com.tr

Türkiye İş Bankası: www.isbank.com.tr

Denizbank: www.denizbank.com.tr

Akbank: www.akbank.com.tr

HSBC: www.hsbc.com.tr

Koç Finans: www.kocfinans.com.tr

Şekerbank: www.sekerbank.com.tr

Vakıfbank: www.vakifbank.com.tr

CEVAP VER