Ön Onaysız Kredi Veren Bankalar 2018

Kredi çekme oranı gün geçtikçe arttıktan sonra hareketli günler bankacılık sektöründe yerini almaya başladı. Ülkemizdeki bankaların müşterilerine hizmetler sunmaya başladıktan sonra borç verme bankaları ve kredi müşterileri gün geçtikçe artmaktadır.

Önceden bilgilendirilmiş borç verme bankaları bu konuda yeni ihtiyaçlar yaratmaktadır. Özellikle son yıllarda pek çok kredi ihtiyacının ortaya çıkmasıyla birlikte, birçok kişi bu ihtiyaçları farklı alanlarda karşılamak için banka kapılarını ortadan kaldırmaya başladı. Bununla birlikte, bazı kişilerin ortaya çıkabilecek bazı sorunlardan dolayı kredi çekme konusunda zorlandıklarını belirtmek isteriz.

Kredi notunun son derece önemli olduğu günlerde, yüksek kredi notuna sahip müşterilerin kredilerini önceden onay almadan kredi çekmek istediklerini görüyoruz. Bunun en önemli nedeni, bankalardan alınan krediler için evrak işlerinin harcanması zaman almasıdır. Bu nedenle, özellikle bankalarla son derece iyi bağlantılı olanlar, kredinin ön incelemesinden rahatsız oluyorlar.

Ancak, kredi konusunda titiz olduktan sonra bankaların ön onay almadan kredi vermeye fazla önem vermediği bazı sorunlara neden oldu. Ancak bu sorunların giderilmesi yönündeki çabalar olumlu sonuçlar doğurmuş ve Garanti Bankası ve Finansbank, bu konuda son derece yüksek kredi notuna sahip müşterilere önceden onay alınmadan kredi vermeye başlamışlardır.

Kredi hesaplarını anında özellikle acil durumlarda tanımlayan bu iki banka, belirli bir sınıra kadar ön onay alınmadan eksik yönlerini çözmek için harekete geçti. Mobil uygulamalardan gelen özellikler ile dikkat çeken bu iki bankadan kredi kazandığınızda, anında kredi hesaplarından kredi başvurusu yapmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın