MTV Ödeme ve Kampanyaları 2018

Artan sayıda araç ortaya çıkacak yeni kampanyalara neden oluyor. Özellikle, son zamanlarda pazarda aktif olarak yer alan birçok banka, MTV üzerindeki müşterilerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Onlara gelen ilk şey, araçların yıllık vergisidir. Kullanıcıların ödemeyi zorunlu tuttuğu taksit kampanyaları ve bankaların bu 2 yıllık ödemeler için müşterilerine sundukları yıllık faiz oranı dikkat çekicidir.

Ziraat Bankasının MTV’de müşterilerine sunduğu ayrıcalık 75 TL ve motorlu taşıtlar vergisinde 3 taksit. Son kampanyalardan sonra müşterilere, müşterilerin ödemesini kolaylaştıracak kampanyalar sunmaya devam ediyor.

MTV ödemeleri ve kampanyaları Diğer bankaların müşterilere 2018 yılında sundukları diğer kampanyalara devam edelim.

Kredi kartı MTV ödemeleri için bazı ödeme araçlarının yüksek taksitlerin bulunması, yeni kampanyaların ortaya çıkmasına neden oluyor. Özellikle yüksek vergilerle daha konforlu araçlarla ödeme yapmak için ayrıcalık tanıyan bankalar genellikle bu konuda 3 taksitlendirme yapmaya devam ediyor. Ancak aralarında yalnızca bir banka müşterilerine MTV üzerinde büyük imtiyazlar sunmaya devam ediyor. Paraf Kredi kartı, MTV’ye en az 3 taksit ve en fazla 5 taksit seçeneği sunarak müşterilere ödeme kolaylığı sağlıyor. Kredi kartları 100 TL’ye kadar ve 500 TL’ye kadar olan MTV ödemelerinde 3 taksit sunuyor ve MTV 500 TL ve üzeri ödemelerden farklı kampanyalar sunuyor. Son zamanlarda bankalar, MTV’nin rekabet ortamına daha fazla ilgi göstermek ve müşterilerine ayrıcalıklar kazandırmak için aktif olarak yer almış ve 5 taksit seçeneği ile fark yaratmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın