logo

Kuveyt Türk Kredi Kartı Başvurusu

Bir katılım bankası olan Kuveyt Türk, müşterilerine pek çok kredi kartı seçeneği sunarak birkaç yenilik yaptı. Bu nedenle diğer bankaların bazı konulardan önce geldiği söylenebilir. Diğer kredi kartlarından farklı olarak, Sale Plus kredi kartı, Kuveyt Türk’ün önemli kartlarından biridir ve çok daha fazla indirim ve kazanç puanı sunmaktadır. MasterCard bu kredi kartının normal sürümünde kullanılırken, Visa altın ve platin olarak kullanılır. Bu kredi kartının yanında Seyyah Kart da müşterilere tekrar sunuluyor. Bu kredi kartı Hac ve Umre ziyaretleriniz sırasında oldukça rahat alışveriş yapmanızı sağlayacaktır. Arabistan’da dahi, sınır limitinize kadar nakit çekme imkanınız vardır. Bu kartın diğer bankalardan bir adım önde olması vazgeçilmezdir.

Bir Kuveyt Türk kredi kartı uygulaması için şubeye gitmek istersen, sadece kimliğini almanız yeterlidir. Kimliğiniz ve orada sizi dolduracak olan başvuru formunuzla kredi kartınıza kolayca başvurabilirsiniz. Başvurunuzu yapan memurlar, durumun daha sonra bildirileceğini söyleyecektir. Kredi kartınız yakında bankanız tarafından çağrılır veya başvurunuzun sonucu olarak telefonunuza bildirilir.

Kuveyt Türk Bankası, Sale Plus kartı uygulaması için kartın kendi sitesine girmek zorundadır. Online Kuveyt Türk’te oturum açabilir ve kart başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu kredi kartı uygulaması için sizden fazla bilgi istemiyoruz. Zaten bir Kuveyt Türk müşterisiyseniz, başvurunuz çok daha hızlı ve rahat bir şekilde gözden geçirilecek ve bilgilendirilecektir. Seyahat kartı uygulaması sadece şubelerden yapılabilir.Leave a Reply

%d blogcu bunu beğendi: