Kredileri Tek Hesapta Toplama

0
221

Birçok insanın kredisi çok fazladır. Ödemek için çok fazla krediye sahip olanlar bazen bu borçları ödemek için çabalıyorlar. Tabii ki bunun en önemli nedeni borçların zaman içindeki dağılımıdır. Hesap kesme tarihleri ​​farklı zamanlarda birçok bankaya yayıldığı için, insanlar maaş günleri dışındaki bu borçları ödemekte zorluk çekebilir veya ne kadar ödünç aldıklarını unutur ya da yetişmekte zorlanırlar. Bu nedenle, insanlar borçlarını tek bir bankaya ödemeyi tercih ederler. Bu, oldukça farklı bir yöntem olarak yorumlanabilir. Bir bankanın bütün borçlarını tek bir banka üzerinden harcamak daha kolay olacaktır. Buna kısaca borç transferi denir.

Aktarımı yapmak için gereken krediye kredi transfer kredisi denir. Birçok banka borç transferi kredileri sunuyor ve insanlar borçlarını diğer bankalarla harcamak istiyorlar. Kredileri tek bir hesapta toplamak isteyenler, bunun için bir banka belirler ve borcunuzu bu bankaya aktarır.

Banka’nın başında kredi transferi kredileri Yapı Kredi, Odeabank ve İş Bankası’dır. İnsanlar bankaya olan borçlarını kapatacak yeni bir banka kuracak ve belirlenen bu bankalar bankadan bir borç transfer kredisi alacaklar. Bir borç transferi kredisi aldığınızda, yeni bankanız eskilerin borçlarını kapatacak ve ardından yeni bankanıza bağlı olarak borcu ödeyeceksiniz.

Borcu aktarmak isteyen kişilerin tercih edebileceği bankalar var. Bu bankaların faiz oranları aşağıdaki gibi belirlenmekte ve yıl boyunca bankaya kredi transferi için çok sayıda kişi başvurmaktadır. Finansbank’tan kredi almak ve borçlarınızı kapatmak istiyorsanız, Finansbank tarafından belirlenen kredi miktarı 1.23, Şekerbank için belirlenen faiz oranı 1.48’dir. Bu oranlardan yaralanmak isteyenler ve kredi almak isteyenler faiz oranları düşük olduğunda borç kapatma kredilerinden yararlanacaklardır. Birçok kişi en kısa sürede borç transferi kredisi almak istiyor.

CEVAP VER