Kredi Kartı İle MTV Ödeme Kampanyaları

Yıllarca iki kez motorlu araç vergisi ile ödenecek MTV ödemeleri konusunda bankalar tarafından yeni bir kampanya düzenleniyor ve çip para taksitleri için mevcut. Taksitli ödemeler yanında taksit ödemeleri de yapabilirler. Bu yazıda, kredi kartı ve MTV ödeme kampanyaları ve avantajları hakkında konuşacağız, tüm bankaları gözden geçireceğiz ve size en avantajlı teklif yapacağız.

MTV Akbank ile Kâr
MTV, ödemelerini Akbank aracılığıyla yapanlara özel kampanyalar sunmaktadır. Akbank ile MTV ödemesinde Samsung akıllı telefonlarda% 25 indirim elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, Akbank Direkt ile motorlu taşıtlar vergisi ödemek. Bu kampanyada Samsung J2 Grand Prime akıllı telefonu ile 599 lira gelirsiniz.

Akbank NEO ile ödeyeceğiniz MTV ile 20 lira çip para kazanma şansınız var. Vergilerinizi ödeyerek Neo kartınızla yapacağınız ve kazandığınız parayla da MTV yazarak, 4566 numaralı telefondan mesajınızı telefonunuzdan yayınlamanız ve kampanyaya katılacağınızı belirtmeniz gerekiyor.

MTV soruşturma ve ödeme işlemleri Akbank’ın doğrudan internet bankacılığı, Akbank telefon bankacılığı, ATM’ler ve en yakın şubelerden sağlanmaktadır. Akbank Axess, Wings, tüm MTV ödemeleri ile yapılacak ücretsiz kredi kartlarının 4 taksit avantajı vardır.

Denizbank MTV Ödeme Kampanyası
Denizbank tarafından verilen kredi kartı ile yapacaksınız. MTV ödemelerinizde, banka faiz veya komisyon kesintisi olmaksızın 3 taksit sunar. Denizbank’ın sunduğu bu kampanya sadece Bonus Card özellikli kredi kartları için geçerlidir. Kampanyaya ticari kartlar dahil değildir ve Denizbank’ın tüm kanallarında MTV ödemeleri yapabilir ve bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bahsettiğim bu kampanyalar MTV ödemelerinde göze çarpan avantajlı kampanyalar. Diğer bankalar tüm kredi kartları için aynı taksit ödemelerini sunar. Motorlu taşıtlar vergisini, tüm bankaların iletişim kanallarını arayarak ödemek mümkündür. Gelecekte aynı unvana uygun yeni MTV kampanyaları sunmaya devam edeceğim.

Bir cevap yazın