Kredi Çıkmıyor Nereden Para Bulabilirim?

Kredi geçmişinde kötü ödemelerinden dolayı kredi derecelendirmesi düşük olanlar ne yazık ki nakit ihtiyaçlarını karşılayamayabilir. Kredi notları nedeniyle kredi alamayan insanlara alternatif olarak para bulmak için bir yöntem var.

Kredi Yok Nereden Para Bulabilirim?

Kirli geçmişi olan borcunu ödeyemeyenler, bankaya ipotek göstererek para ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Kişilere taşınabilir veya taşınmaz mallar göstererek krediler verebilirler. İpotek varlığınız yoksa; Kredi kartları ikinci seçenek olarak kullanılabilir. Satın alınacak beyaz eşyalar, teknolojik ürünler veya elektronik eşyaları taksitle sıfırda kredi kartlarıyla satabilirsiniz; nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Başka bir yöntem ise; Beyaz eşya, teknolojik ürünler yine aynı şekilde teknolojik mağazalardan satın alınabiliyor ve bu ürünler sıfıra yakın bir fiyata satılabiliyor. Bununla birlikte son çare olarak tefeciler ile müzakereye ihtiyaç duyulmaktan başka şey sunmak mümkün değildir. Yüksek faiz oranları biraz yük olabilir, ancak acil para için ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Bir cevap yazın