KOSGEB İşletme Sermayesi Kredi Faiz Desteği Nasıl Alınır?

Son günlerde, TOBB, KGF, Denizbank ve Ziraat Bankası işbirliğiyle Nefes Başvurusu ile birlikte nefes alma başvuruları çok yüksek. Bu projede kullanılacak olan 5 MIA TL’nin büyüklüğünün ekonomiye can vermesi bekleniyor. Öte yandan, ülkemizin diğer çözüm ortakları boş kalmamakta ve ülke ekonomisinin lokomotifi olan mobil sektörümüzü desteklemeye devam etmektedir.

Özellikle KOSGEB, ucuz kredi mobil, KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarına çözüm, KOBİ işletme sermayesi bulma, bankalar tarafından ödenen faiz oranları ile KOBİ’leri destekleme gibi pek çok nedenden dolayı konumda ve KOSGEB kredi ilgi desteği programını açıkladı.

Bu şekilde, KOSGEB faiz desteği, KOSGEB kredi faiz desteği 2016 ve KOSGEB müzakere bankaları nasıl elde edileceği gibi sorulara cevap vermeye ve kosgeb kredisini nasıl ödünç alacağımıza dair yazı yazmaya karar verdik.

KOSGEB’in açıklamasına göre, bu kredinin tabutunda 15 antrenörün yararlanacağı tahmin ediliyor. Bununla birlikte, bu programın en çekici yönü, ödemesiz dönem ve toplam değerleme gibi görünüyor. Çünkü KOSGEB işletme sermayesi kredisi faiz destekleme süresinin 12 ay zarf süresi ve kalan günler arasında toplam 36 aya üç ay ödemesine karar verildi. KOSGEB, krediye ödenecek toplam faizin KOSGEB tarafından karşılanacağını ve KOSGEB işletme sermayesinin kredisi için faiz desteği limitinin maksimum 50 BIN TL olacağını beyan etti.

KOBİNİN’in nasıl yapması gerektiğini soran ilk KOSGEB ilgi desteği, KOSGEB veritabanında kayıtlı olan güncel bir bildiri hazırlamak veya kayıt yapmaktır.

Proje başvuranlarının ne zaman elimizde olacağını bilmiyoruz, ancak bazı bankalar KOSGEB’den bahsedilmediği halde “Sana kredi vereceğim” ve / veya e-posta mesajıyla firmaya ulaşmaya çalışıyorlar. resmi internet sitesi.

KOSGEB’e nasıl başvurabilirim sıfır faizli işletme kredisi ve KOSGEB sıfır faizli işletme sermayesi kredisi programı detayları açıklanıyor.

Her şeyden önce bir müşteri başvuru adımı var. İlk yayın tarihi 15 Aralık 2016’dır. Ancak yoğun başvuru ve başvuru talepleri KOSGEB tarafından kolaylıkla takip edilemez, kosgeb sıfır faizli kredi başvuru tarihi 19 Aralık 2016 Pazartesi günü 09: 00’da alındı. Başvurular 21 Aralık Çarşamba gününe 23:59 kadar devam edecek.

22 Aralık Perşembe günü başvuran KOSGEB üyeleri KOSGEB tarafından değerlendirilecek ve sms ön onay konusunda sms alacaktır.

KOSGEB ön onay alan müşteriler kredi başvurularını yapmak için KOSGEB sözleşmeli bankalarına gideceklerdir.

KOSGEB sıfır faizli kredi iptal edilirse, cevap 31 Ocak 2017 olarak ifade edilebilir.

Bir cevap yazın