Kosgeb İş Planı Örneği

Kosgeb onaylı iş planı örnekleri

Kosgeb iş planı örnekleri; KOSGEB kredi başvurusunu gönderen, desteklenen ve onaylanan iş planının örneklerini sizinle paylaştık. Bir kafeteryayı, kafede, büfede, giyim mağazasında, dükkânında, bakkalında, pazarında, restoranında, fotokopi makinesinde destek almak için çeşitli örneklere yer verdik.

Kosgeb tarafından onaylanan proje örnekleri

Kosgeb iş planını hazırlamak için pratik girişimcilik eğitimine katılmanız gerekir. 32 saat süren bu eğitim, KOSGEB iş planının nasıl hazırlanacağını ayrıntılı olarak açıklıyor. Bir iş planını nasıl hazırlayacağınızı bilmiyorsanız, iş planlarımızı sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Kosgeb iş planı örnekleri arasında, size uygun iş planını seçebilirsiniz.

Word Formatında İş Planı Örnekleri

cay-bahcesi-kosgeb-is-plani-ornegi.doc

bilgisayar-kosgeb-is-plani-ornegi.doc

giyim-magazasi-kosgeb-is-plani-ornegi.doc

guvenlik-kamerasi-kosgeb-is-plani-ornegi.doc

kirtasiye-kosgeb-is-plani-ornegi.doc

nalbur-kosgeb-is-plani-ornekleri.doc

tekstil-kosgeb-is-plani-ornegi.doc

tisort-elbise-uretimi-kosgeb-is-plani-ornegi.doc

toptan-kumas-triko-uretimi-kosgeb-is-plani-ornegi.doc

triko-elbise-kosgeb-is-plani-ornegi.doc

waffle-kosgeb-is-plani-ornegi.doc

yumurta-ticareti-kosgeb-is-plani-ornegi.doc

Kosgeb iş planı örnekleri arasında uygun bir proje bulamadıysanız, Kosgeb tarafından hazırlanan iş planı doldurma rehberini, projenin nasıl doldurulacağı gibi sorular için kullanabilirsiniz. Kosgeb proje hazırlama kılavuzunu indirebilirsiniz. Kosgeb iGEM örnek iş planını yükleyebilirsiniz. Bu örnekleri düzenleyerek iş fikriniz için bir proje hazırlayabilirsiniz.

Bir giyim mağazası açacak bir girişimci, örneğin, kendi yolunda yukarıda adı geçen ayakkabı mağazası projenizi ayarlayabilir ve 2017’de bu projeyle başvurabilir.

Yukarıda listelenen hazır projelerle, 2017’de geliştirdiğiniz bir fikire başvurabilirsiniz. Ancak, önceden kursa katılmanız ve servis merkezlerinin raporladığı diğer faaliyetleri gerçekleştirmeniz şarttır. 2017’de esnaf tüccarlarına verilecek 50 bin lira sıfır faizli bir kredi desteği için bir proje hazırlamak zorunda değilsiniz. Bu para, destek amaçlı geri ödemesiz faizsiz bir tekliftir. 2017 yılında ortalama 750-1000 TL danışmanlık firmaları ücret alır. Onlar sizin yerinize bir proje hazırlıyorlar. Bu konuda herhangi bir birikim ya da bilgi birikiminiz yoksa, bu şirketlerle görüşmeniz mantıklı olacaktır.

Başlık:
Tarih:
Konu Adı:
Kosgeb İş Planı Örneği
Derecelendirme:
51star1star1star1star1star

Bir cevap yazın