Koç Finans Müşteri Hizmetleri Telefonu

Koç ailesine ait olan Koç Holding, Türkiye’nin en zengin aileler listesinde birinci sırayı aldı; Ülkemizin ekonomisine ve endüstrisine önemli katkıda bulunan kuruluşlardan biridir. Türkiye’nin ilk 500 sanayi kuruluşu listesinin ilk 10 sıralarında; Koç Holding’de 5 şirket var. Bu, Koç Holding’in ülkemiz için önemini kısaca açıklamak için yeterlidir. Bu yazıda Koç ailesinin finans sektörü oyuncusu Koç Finans hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Her şeyden önce lütfen Koç Finans müşteri hizmetleri çağrı merkezi 0 216 556 03 03’ü arayın ve her soruyu Koç Finans hakkında sorabilirsiniz. Koç Finans’ın kurumsal web sitesinin iletişim bölümünden de müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Koç Finans; 1995 yılında kurulmuş ve 1997 yılından beri borç verme sistemleri konusunda çözüm üretmeye başlamıştır. Koç Finans, 1998 yılında ISO kalite belgesi alarak hizmet ve satış noktalarını 1000’e çıkardı. 2008 yılında sigorta acenteliği ve konut kredisi ile ilgili gerekli izinleri alarak bu alandaki çalışmalarını sürdürdü. 2013 yılı itibarıyla şirket tarafından verilen bilgilere göre; Kuruluşundan bu yana toplam 3.700.000 tüketici toplam 7.500.000.000 kredi kullandı. Koç Finans, konut kredileri, tüketici kredileri, ağır taşıt kredileri, traktör kredileri, eğitim kredileri ve motosiklet kredileri gibi kredi ürünleri ile nakit gereksinimi olan tüketicilere finansman desteği sağlamaya devam ediyor.

Koç Finans’ın finansman koşulları, faiz oranları, gerekli belgeler vb. Ile ilgili bilgi almak için www.kocfinans.com.tr adresini ziyaret edebilir veya Koç Finans müşteri hizmetleri çağrı merkezi 0 216 556 03 03’ten bizi arayabilirsiniz. Ve bağlı olduğumuz müşteri temsilcisine istediğiniz şeyi söyleyin. Koç Finans puanlarından herhangi birine gittiğinizde, kredi işlemleriniz çok hızlı bir şekilde yapılacaktır. Koç Finans’ın yaygın ödeme noktaları sayesinde kolaylıkla kredi geri ödeme taksitleri yapılabilir.

Kategori: Genel