İş Bankası Sosyal Hesap Nedir

0
161

Bugün, sosyal medya hesapları ve sosyal medya uygulamaları vazgeçilmez hale gelmiştir. Herhangi bir bankanın sosyal bir hesap olduğunu sanmıyorum. Bu yazıda, televizyon reklamlarında gördüğünüz Türkiye İş bankası sosyal hesabının ne olduğunu anlatacağız. Bunun, sosyal açıdan birden fazla kişiyle yapılması ve yapılması gereken bir başvuru olduğunu anlayabiliriz. Sosyal banka hesabı nedir ve nasıl kullanılır, zararlı mıdır?

İschem Sosyal Hesap Faydaları

İş bankası sosyal hesap uygulaması, arkadaşlarınızı İş ceplu platformu ile kullanabileceğiniz ve akıllı telefon uygulamasında olan akıllı telefon uygulama rehberinde kaydettirerek bu sosyal rehberdeki arkadaşlarınızdan bir SMS veya anlık mesaj olarak kullanılabilir İşcep Sosyal Hesap Uygulaması ancak 50 kişiye kadar limitli ve limiti 50.000 liraya kadar Gıda, toplantı veya hediye toplama gibi organizasyonlar için belirlediğiniz bir İş Bankası hesabına atadığınız belli miktarda para talep edebilirsiniz . İsteğinize belirtmiş olduğunuz hesap paranızı arkadaşlarınıza göndererek onlara da katılabilirsiniz. Tabii ki, bu kuruluşu oluşturduktan sonra, istediğiniz zaman istediğiniz miktarı artırabilir veya azaltabilir ve yeni katılımcı arkadaşları ekleyebilirsiniz. Kuruluşunuza sosyal hesaplamaya devam ederken, bu organizasyona kaç kişi katıldığını ve ne kadar topladığınızı anında görebilirsiniz. Size gönderilen taleplerde, bu taleplerin ayrıntılar sayfasından ne kadar katılım aldığınızı da izleyebilirsiniz.

Ischem Sosyal Hesabı Nasıl Kullanılır?

Hepimizin cebimizde akıllı telefonları var ve genel olarak internet paketi satın alarak veya WiFi ortamından bağlanarak çevrimiçi olduk. İş Bankası, yalnızca sosyal medya uygulamaları için değil, sosyal banka uygulaması için de iyi bir iş çıkardı. Yukarıda açıkladığımız sosyal bankacılık uygulamasının kullanımına birkaç örnek verelim ve özellikleri ve sınırları hakkında konuşalım. Bir iş arkadaşınızın sosyal hesap uygulamasını bir iş arkadaşınıza hediye olarak toplamak için belirli bir hesapta meslektaşları ile birlikte para toplamak için madeni para toplama iş bankası sosyal muhasebe uygulaması ile eğlence amaçlı bir yemek organizasyonu için ödeme yapabilirsiniz.

CEVAP VER