İş Bankası Maximum Kart Nedir?

0
151

Bankalar arasındaki kredi kartı rekabetinden bir adım önde olmak için müşterilere önemli avantajlar sunmaya çalışan Maxsimum kart özelliklerini araştırdık.

İş Bankası‘nın müşterilerine sunduğu ve yeni müşterilere birçok hizmet sunan Maximum kart, son zamanlarda en çok kullanılan kredi kartlarından biri olma özelliğini sürdürüyor.

Maxsimum ayrıcalıklardan sinema biletleri sizin için en seçkin hizmettir. Özellikle sinema salonlarında yapılan anlaşmalardan sonra sinema dünyasında yeni bir dönem başlatan bir kredi kartı olarak dikkatimizi çekiyoruz. Maxsimum kartlarla kampanyaların bulunabilmesi nedeniyle birçok sakin, en dikkat çekici kredi kartı olma riski taşımadı.

Maxsimum kartın harcamaları ile sunduğu hizmetler ile dikkati çeken bu kartın en önemli özelliklerinden biri, müşterilere tek seferlik satın alımlarda sunulan taksit seçeneğidir. Kartın 0 faiz oranlı özel bir taksit seçeneği sunduğu gerçeği, tek çekim alımlarında kaç farklı özelliğin yüksek miktarlarda olduğunu gösteren en büyük göstergedir.

Aynı zamanda, kartların son zamanlarda yeni özelliklerle karşı karşıya kalmasına neden olan bu kartların da temassız işleme özelliği var. Kartlardaki mikro chiplers sayesinde, alışveriş yaparken kartınızla herhangi bir cihazla iletişim kurmadan işlemlerinizi yapma şansına sahip olursunuz. Ayrıca, faiz oranları ve ücretleri konusunda müşterilerine ayrıcalıklar sunan banka, bu konuda çok önemli çalışmaları yapmaya başlamıştır. Bu çalışmaların ardından yapmanız gereken tek şey İş Bankası üzerinden Maksimum karta başvurmaktır.

CEVAP VER