Bankaların 2018 yılında güncellendikten sonra İş Bankası EFT saatleri en merak uyandırıcı soruların başında. Özellikle son yıllarda İş Bankası, bu konudaki lider bankaların bankacılık alanındaki yatırımlarından sıkça söz ettirerek ön plana çıkıyor.

EFT’deki müşterilerin çok yüksek taleplerini düşünmek isteyen birçok banka henüz sorunlarını bulamadı. Başka bir bankaya yapılacak para transferlerinin kısa isimleri olan EFT işlemleri bazen özellikle çalışma saatleri içinde yapılır ve bazen büyük sorunlara neden olur. Son yıllarda gelen bu talepler karşısında, EFT saatleri için büyük bir talep olmuştur.

İş Bankası’na ait EFT, merak uyandırıcı soruların başında gelmeye devam ederken, size bu konuyla ilgili bilgi vermek için başlayalım. İş hesapları olan müşteriler için transferlerin başlama saatinin sabah 08: 30 olduğunu belirtmek isterim. Bankanın hafta başında şubelerin, saat 09: 00’da açtıklarını düşündüğümüz yarım saat önce EFT işlemlerini kabul ettiğini görüyoruz. Bunun en büyük nedeni, son yıllarda mobil bankacılığa yapılan yatırımların olumlu sonuç vermesi, şubeyi açmadan önce 30 dakikalık bir payı bırakması müşterilere yönelik olumlu bir adımdır.

İş Bankası EFT zamanlamaları, 2018 yılında yalnızca yarım saat ile yükseltildi, ancak EFT, akşam çalışma saatlerinin sonunda sona erdiğinden, EFT işlemleri 17: 00’de sona eriyor. EFT’de karşılaşılan sorunları önlemek için çalışmaya devam ederek, İş Bankası’nın değerli okuyucularıyla yapacakları güncellemeleri sürekli paylaşacağız. E-İş saatleri EFT’nin tüm ayrıntıları.

CEVAP VER