ING Bank Pegasus Kredi Kartı Başvurusu ve Avantajları

0
180

Bankalar arasındaki kredi kartlarının sayısını artırma savaşının yanı sıra, tüketici yararına birçok ürün ve kampanya ortaya çıkıyor. Bu durumda, avantajlı fiyatlarla alışveriş yapma şansımız var. Elbette bir zevk yerine bir tüketici kazanabilirsiniz. Bankaların çeşitli kredi kartı ürünleri ve kampanyalarına sahip olduklarından bahsettik. ING Bank Pegasus Kredi Kartı başvurusu ve avantajları hakkında bilgi paylaştığınızdan emin olun.

ING Bank Pegasus kredi kartı ile% 0.5 Uçuş Puanını harcayacaksın, ancak sadece% 2 Uçuş Puanı Pegasus Airlines’ın harcamasından uçacak. Uçuş Puanı 1 TL. Buna ek olarak Pegasus Plus üyeliğinin yanı sıra ING Bank Pegasus kredi kartına sahip olmanın avantajlarından da yararlanabileceksiniz. ING Bank Pegasus kredi kartıyla yıllık kart yardımı yoktur. Aylık şanslı uçuş onaylı miktarı, kredi kartı limitinin% 0,5’ini aşmamaktadır. ING Bank Pegasus kredi kartlarıyla taksitleştirebilir ve sözleşmeli işyerinde ikramiye tahsil edebilirsiniz.

ING Bank Pegasus Plus Card’a başvurmak için birçok yol var ya bunlardan herhangi biri ING Bank’a yönlendirilecekse lütfen www.ingbank.com.tr internet bankacılığı veya mobil bankacılık uygulamasını ziyaret edin. SMS’e başvurmanın en hızlı yolu. ING Bank Pegasus Plus Card SMS uygulaması için PGS yazdıktan sonra “PGS TCKİMLİKNO” şeklinde bir boşluk bırakın ve TC numaranızı yazın ve 2205’e gönderin. Örnek; PGS 10987654321 Başvurunuz için 0 850 222 0 600 numaralı telefondan da telefonla bilgilendirileceksiniz. Talebinizin bir müşteri temsilcisi tarafından kabul edilip edilmediğini öğrenebilirsiniz.

Özellikle iş amaçlı yerli veya yabancı uçuşlara sahip olan okuyucularımız, küçük bir hesapta her yıl bir veya iki bilet alacaklarını görürler. ING Bank Pegasus kredi kartı başvurusunun faydalı olacağını söyleyebiliriz.

CEVAP VER