İng Bank Borç Kapatma Kredisi

Bugün, ihtiyaçlarımızı karşılamak için kredi alıyoruz, ancak işler ters gidiyor ve daha fazlasını harcıyor ve kredilerimizi ödeyemiyoruz. Ancak, kredi Banka tarafından verilir verilmez borç ödememiz gerekir. Bu tür krediler, kredi notumuzda düşüş yaşamamız için bize sunulan bir fırsattır. Onun için bunlar biraz daha ilgi olabilir. Ancak, borcumuzu ödeyemiyorsak ve kötü kredi alırsak böyle bir yolu izlemek en iyisi olur.

Dahası, borç azaltma kredisi bir bankada birçok kredi toplamak üzere tasarlanmıştır. Faiz oranının yüksek olması sandığınız kadar yüksek değildir. İhtiyaç kredisinden fark, paranın elinize alınmayacağı, ancak diğer bankadaki kredi hesabının anında geçeceği ve borcunuzu kapatıp bir bankadaki kredi hesabını görebileceğinizdir.
Borç Kredisini Verecek Bankalar

Herkes şimdi borç kapanış kredileri sunan bankaları araştırmaya başladı, ancak araştırmamızı sizin için zaten yaptık. Hemen hemen tüm bankalar borç azaltma kredileri sunmaktadır. Çünkü bu bankaya fayda sağlamak için bir yol. Yeni faiz oranları sağlamak ve kredi notlarını düşürmemek için yeni kredi açıyorlar. Akbank borçlanma-kapanış kredisindeki faiz oranı 1.37 olarak verildi. 5000 TL kredi kazandığınızda, aylık ödemeniz 253 TL azaldı.

ING Bank, banka borcu kapatma kredisi ile üçüncü sırada. Buna ek olarak, banka kredi hesaplamasına baktığımızda 5000 TL’ye aylık 254 TL faizle 1.38 ve 24 aylık faiz uygulanmaktadır. Vade ve tutar değiştikçe, faiz oranı doğal olarak değişir. Denizbank ve HSBC kredi oranı 1.44, İş Bankası 1.52 kredidir. En iyi faiz oranının Banka tarafından verildiği görülüyor.

Bankanın sunduğu fırsatla en düşük kredimiz var ve uzun nehir yüzünden anında kurtuluyoruz. Krediyi daha kolay ödüyoruz çünkü bize ertelemenin ilk 3 ayını veriyor. Bu kredi oranlarını daha da düşürerek onlara borç azaltma fırsatları sunmaya devam edecekler.

Kategori: ING Bank