İhtiyaç Kredisi Kampanyaları 2018

Müşterilerin artan kredi ihtiyaçları, bankaların düşük faiz oranlarında borç vermesine neden olmuştur. Özellikle bankacılık sektöründeki gelişmelerin ardından, 2018 yılında kredi gereksinimi kampanyalarıyla ilgili en düşük faiz oranları ile kredi veren bankaların detaylarını vermeye çalışacağız. Ani değişkenliği gösteren oranlarla aynı olduğunu size söylemek isteriz.

Öncelikle, faiz oranlarının biraz daha yüksek olduğunu belirtmek isteriz. Özellikle bugün çok yüksek faiz oranları bulunduğunu düşündüğünüzde, Bilmek İstenilen krediler kampanyalarınızdan en uygun kredi bankalarının oranları hakkında bilgi verelim.

İNG Bank, bu konularda bankaları kredilendirme konusunda son derece uygun fiyatlarla ön planda tutuyor. Oranlar son yıllarda istikrarlı bir şekilde artmış olsa da, ING Bank, bugün bankalar tarafından müşterilerin elinde tuttuğu hizmetlerin% 1.32’si ile en düşük faiz oranlarını sunan bankaların ön planda. 36 aya kadar taksit seçenekleri sunan bu bankanın maaş müşterilerine aynı anda uygulanan daha düşük faiz oranları olduğu bilinmektedir.

İş Bankası tarafından İhtiyaç Kredisine verilen oran, ING Bank ile aynı şekilde ortaya çıkmaktadır. Kredi kullandıran bankanın kamu çalışanlarına verilen kredinin oranı 1.32 olarak belirgin olayların başlangıcındadır. Son zamanlarda faiz oranı 1.25. Kamu çalışanları için 36 ay vadeli olmak üzere, bir kredi teklif etmesi bankanın bu alandaki diğer bankalara fark yaratmasına neden olur.

Şekerbank, kredi gereksiniminde en fazla parayla bankaların tepesinde. Özellikle 1.65 oranına sahip olması müşterilerine bu konuda bir avantaj sağlıyor. Bununla birlikte, maaş müşterileri için özel kampanyaların bulunduğu Şekerbank’ın diğer faiz oranları için bankayla mutlaka irtibat kurmalısınız. Need-to-Know kampanyaları Sitemizde 2018 fırsatları bulunmaktadır.


Bir cevap yazın