logo

Hesap İşletim Ücreti Almayan Bankalar 2017

Müşterilerimiz ve müşterilerimiz arasındaki işlemlerin çoğunun başında olan para transferi ve ödemeler gibi işlemlerle ilgili birçok soru soruldu. Bu durumda, özellikle müşterilerden alınan hesap ücretleri rahatsız edici hale geldi.

Bu durum karşısında en ilginç Muhasebe ücretlerini almayan bankalar nelerdir? Sorusunu yanıtlamaya başladı. Değerli okuyucularımız için bu durum karşısında ortaya çıkan bu sorunun cevabını vermek istiyoruz. Hesap işletim ücreti kapsamında bankalar tarafından alınan ücretlerin çok yüksek olması müşterilerin şikayetlerini gittikçe artmaktadır. Bu nedenle, bazı bankalar, müşterilerin hesap şikayetlerini göz önünde bulundurarak hesaptan kesinti yapmayacak kartlar vermeye başlamışlardır. Bu doğrultuda, önde gelen bankalardan biri olan QNB Finansbank, müşterilerine Enpara uygulaması ile hizmet vermeyi sürdürüyor.

Enpara internet bankacılığındaki çığır açan süreci başlatmaya devam ediyor. Özellikle EFT ve para transferi gibi işlemlerde ücret almayan bu bankacılık sistemi, son zamanlarda en çok tercih edilen bankalara liderlik etmektedir. Bu durum karşısında, yapmak zorunda olduğunuz internet bankacılığına başvurarak en çok para hesabı açmanız gerekecek.

İşlem ücretini almayan bankalar arasında ilk sırada yer alan Enpara, bu hizmetlerden sonra müşterilerin bu ücretleri almamak için bankalarda çalışmaya başladı. Son zamanlarda, maaş müşterilerinden ücret almayan bankalar, bu konudaki şikayetlerin kaldırılması için çalışmalara başladı. Hesaplarınız arasında hareket ettiğinizde, bankaların sizden hesaplar işletip yönetmediğini öğrenmek için mutlaka bankanızla iletişime geçmeniz gerekiyor. Bundan sonra hesap işlemiyle ilgili bir fikriniz olacak.Leave a Reply

%d blogcu bunu beğendi: