Halkbank Kredi 2018 Başvurusu

Bankalar yılın sonuna kadar birçok kredi kampanyası düzenlemeye başladı. Bu kampanyalardan biri Halkbank Kredisi 2018 kredisidir. Halkbank, yıl boyunca dostça bir hesap gibi çok iyi bir kampanya imzaladı. Hem bireysel müşteriler hem de kurumsal müşteriler birçok farklı hizmet sunmuştur. Shuan da gündemde ve büyük ihtimalle Halkbank’ın 2018 kampanyasındaki televizyon reklamlarından duyuyor. Bu kredinin amacı, şimdi 2018’de krediyi almaya başlamaktır. Bu tür bir kredi, acil nakit ödemeleri gereken kişi ve kuruluşlar için idealdir ve yıl başından en az 1 ay sonra maaşlarını ödeyebilirler. Bu yazıda Halkbank kredi başvurusu 2018’nin nasıl yapıldığı ve faiz oranları ne anlatılacaktır.

Halkbank Kredi 2018 Başvurusu

Her türlü banka kredisine ihtiyaç duyulmaktadır. Bazılarının düşük faiz oranları vardır ve bazılarının düşük aylık ödemeleri vardır. Ancak, Halkbank kredisi 2018’nin sloganı, masrafsız veya uygun faiz ile açık ve açıktır. Kredi 2018’ye şimdi ihtiyaç duyulmaktadır ve ilk taksitinizi 2018’de ödemelisiniz. Bu kredi 2018 başvurusunda nasıl başvurulur. Teknolojinin rahatlığı ile bir SMS ile başvurabilirsiniz.

2018’de kredi için başvurmak istiyorsanız lütfen onlara bir sms gönderin. Bunun için, kısa mesaj bölümünde “KREDI” yazabilir, boşluk bırakabilir ve TC Kimlik bilgilerini yazabilir, boşluk bırakabilir, Gelir Bilgilerini yazabilir, boşluk bırakabilir, istenen kredi miktarını yazabilir ve 3452’ye SMS gönderebilirsiniz Operatörler. Örnek bir mesaj metni şuna benzer: KREDI 12348708914 2200 10000

Tabii ki SMS ile başvurmanın yanı sıra başka seçenekler de var. Ayrıca tüm Halkbank şubeleri, Halkbank.com sitesi veya Halkbank Diyalogu için başvurabilirsiniz.

Halkbank Kredi 2018 Şartları

Gördüğünüz gibi, kredi başvurusu 2017 çok kolaydır. Başvurunuzun şartları, 18 yaşını doldurmak, sosyal güvenlik sağlamak, düzenli bir iş ve gelir elde etmek gibi diğer bankalardaki ve borç verenlerdeki gibidir. Kredi notunuz yüksekse ve kredi sicilinizle gelir seviyeniz uygunsa, krediniz kolayca çıkar. Kredideki faiz oranları ayda 1,13 ile 1,19 arasında değişiyor. Kredi notunuz, bankacılık işlemleriniz ve kişisel bilgilerinizle alakalıdır.

Bir cevap yazın