Günde 10 Lira ile 5 yıl Yatırım Yapmak

0
116

Yatırım yapmak için elinizde çok ciddi meblağlar olması gerekmez! Yapmanız gereken küçük miktar, yatırım yapma imkânınız olmasıdır. Nasıl? Örneğin, günde 10 ila 5 yıl yatırım yapmak elinizin altında ve sadece nereye yatırım yapacağınızı belirlemelisiniz. Bunun için kullanabileceğiniz birkaç platform var. Önce BES ödeyebilir ve günde 10 lira biriktirerek aylık olarak yatırım yapabilirsiniz. Buna ek olarak, devlet katkısı olarak, BES şimdi% 25 destek sağlamaktadır. Devlet, BES aracılığıyla satın alacağınız her 100 TL’ye 25 TL daha ödeyecektir. Böylece, dilediğiniz kadar gelir kazanma şansına sahip olacaksınız. Ayrıca, 10 yıldır bireysel emeklilik sisteminde kalırken, değerli vatandaşlarınız çok ciddi bir gelir getirirken aynı zamanda paranın tamamını sorunsuz bir şekilde geri çekmenizi sağlar.

5 yıl süreyle günde 10 lira yatırım yapmak için kullanabileceğiniz bir başka finansal yatırım, bankaların e-vadeli hesaplarıdır. Banka şubeleri aracılığıyla açılan diğer vadeli işlem hesaplarına kıyasla istediğiniz zaman para yatırmanın yanı sıra yüksek faizle para kazanmanıza olanak tanır. İnternet bankacılığı ile açacağınız e-vadeli TL, döviz veya altın hesaplarından birini bankadan almak isterseniz 5 yıl yatırım yapabilirsiniz. Bu dönemde elde edilecek gelirinize bakarsanız, değerli vatandaşlarınız çok ciddi bir gelir elde edebilecektir. E-ertelenmiş hesaplar, banka şubelerine kıyasla, haftanın yedi günü günde 24 saat ücretsiz olarak mevcuttur.

5 yıl boyunca günde 10 lira yatırım yapmaya ne dersiniz? 5 yıl gibi kısa bir süre içinde elinizi birkaç kez yükseltmek çok kolaydır. Bu amaçla İMKB platformunda listelenen hisse senetlerinden birini satın almayı seçebilir ve 5. yılda satın alacağınız parayı katlayabilirsiniz. Stoklarınız ülkemizde yıllık bazda önemli artışlar gösterecektir. Şirketlerin 5 yıllık üretim ve kar dengeleri hakkında doğru tahminler yaparak ve doğru borsa yatırımları yaparak çok doğru bir gelir elde edersiniz. Günde 10 sterlin 60 ayda çok ciddi bir tasarruf elde etmenize yardımcı olmaz demeyin. Her gün en basit olanı biriktirirseniz, 18.000 TL’lik bir depozito kazanırsınız.

CEVAP VER