logo

Gelir Belgesiz Maaş Bodrosuz Kredi Veren Bankalar (Güncel Liste 2018)

Kredi başvuruları için bizden talep edilen belgeler arasında ikamet, nüfus cüzdanı, gelir belgesi vb. Dahildir. Bununla birlikte, bazı bankalar bu belgelerden bazılarını istemeyebilir. Örneğin, gelir belgelerini istemeyen bankalar var. Okuyucularımızın yararlanabileceği yarattıklarımız; Maaş bordrosuz olan borç verenin listesini sizinle paylaşmaya çalışacağız.
Garanti Bankası İlk Kredi

Garanti Bankası, hiç borç vermemiş tüketicilere yönelik kampanya yürütüyor; Gelir belgesi olmadan,% 1,34 faiz oranından başlayan rakamlarla kredi sağlıyor. İlk kez kredi açacak tüketicilere 48 ay vadeliyle 100 bin TL’ye kadar kredi sağlayan Garanti Bankası, kredi başvurusu sırasında gelir başvurusu talep edildiğinde herhangi bir ikamet belgesi istemiyor. Uygulama için sadece bir kimlik yeterlidir.

Garanti Bankası Birinci Kredi Örnek Ödeme Planı

10 bin TL 48 ay vade; Faiz oranı% 1,42, aylık taksitleri 306 TL, kredi ayırma ücreti 50 TL

15 bin TL 48 ay vade; Faiz Oranı% 1.39, Aylık Taksit 456 TL, Kredi Tahsis Fişi 75 TL

20 bin TL 48 ay vade; Faiz oranı% 1,34, aylık taksitler 601 TL, kredi ayırma ücreti 100 TL
Bank of Turkey Hazır Nakit Kredisi

TEB‘in düşük faiz oranlarına ve uygun müşterilere verdiği kredilerden biri hazır nakit kredidir … Bu krediye başvurmak için gelir belgesi veya başka pek çok belge bulunmamaktadır. Kimlik belgesini almaya yeter …
ING Bank Mini Kredi Paketi

ING Bank’ın kampanyasında gelir kredilerinin düşük kredi kredilerine (4,000 TL’ye kadar) gönderilmesi gerekmemektedir. Beş yüzde kredi ayırma ücreti var. % 1.99 faiz oranı ve 48 aya kadar vadeli bir vade seçeneği bulunmaktadır. Aylık toplam maliyet% 2,4201, yıllık toplam maliyet ise% 33,2370’dir. Bankanın sloganı oldukça ilginç; “Yaşlı erkeklerin yeni parçaları”
Odeabank Kredisi

Odeabank, kredi başvurularında gelir belgesi talep edemeyen bankalardan biridir. Özellikle kamu personelinin gelir belgesi olmak zorunda değildir. Maaşının 20 katına kadar kredi kullanıyor. Faiz oranları% 0.99’dan başlayarak … Kuruluş kimliği, nüfus cüzdanı, ikametgah sertifikası Odeabank’dan kredi çekmeye yeter. Gelir belgesine gerek yoktur. Devlet memuru olmayanlar açısından; Odeabank’ın gelir tablosu o kadar kötüydü ki, tüketicinin kredi puanı kötü olmamalı ve kara listeye daha önce girilmemeliydi …

Bu bankalara ek olarak, çalışanlar maaş alan bankalardaki belirli belgeler üzerinde daha esnek davranabiliyorlar. Maaş alan bankalar genellikle bir gelir belgesine ihtiyaç duymazlar. Bankalar, özellikle devlet memurlarının ücretli oldukları bankalar bu yönde bir talep olmayacaktır. Bu, çoğu özel sektör çalışanı için de geçerlidir.