logo

GarantiOne Nedir, Avantajları ve Kullanım Detayları

Garanti Bankası‘nın öne sürdüğü son proje, genç nesline hitap eden Garantione adı verilen uygulama. Yeni bir uygulama olarak, bu uygulama hakkında bilmediğimiz uygulama hakkında kazandığımız avantajlar ve Garantion’un avantajları ve kullanım ayrıntıları ile nasıl paylaşacağımız hakkında kısaca bilgi vermeye çalışacağız.

Garantione; 18-25 yaşları arasındaki genç kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış bir bankacılık programıdır. GarantiOne ile 18-25 yaşları arasındaki gençler, sözleşmeli şirketler tarafından ücretsiz olarak düzenlenen kampanyalardan ve bankacılık işlemlerinde birçok avantajdan yararlanabilir. Garantion kullanıcıları, para transfer etmek istediklerinde herhangi bir transfer ücreti ödemiyorlar, aynı zamanda yemek yiyip içebiliyorlar ya da filmler yapıyorlar. Sürpriz indirimler ve bu tür masraflarda kazanacakları kuponlar sayesinde birçok fırsat yakaladılar.

Garantione’ın başka bir özelliği; Kullanıcılarına harcamalarıyla ilgili ayrıntılı bilgi vermek. Ne harcadığınızı, harcadığınız yeri, harcadığınızı kategorize eder ve bütçenizi takip etmeyi kolaylaştırır. Ayrıca Garantione kullanıcılarının kendileri kadar ne kadar harcadıklarını da görebilirsiniz. Kartınız yanınızda olmasa dahi Garantione’a sayesinde QR kodu ile para çekebilirsiniz.

Garantione uygulamasını kullanmak için; Önce uygulamanızı Google Play Store veya App Store’dan akıllı telefonunuza indirip yüklemeniz gerekir. İndirme ve yükleme işlemi ayrılmaz bir parçası değildir. Garantione Gift Sender özelliği sayesinde sözleşmeli şirketler aracılığıyla hediye sertifikaları sevdiklerinize gönderebilir ve hediyelerinize fotoğraf, mesaj veya video ekleyerek hediyelerinizi daha çekici hale getirirsiniz. Kısacası, Garantione’un genç insanlar için çok yeni fikirleri olduğunu söyleyebiliriz ki bu çok ilginç ve yeni bir uygulamadır.

GarantiOne sözleşmeli firmaları ile GarantiOne kampanyalarına baktığımızda; Eğlence Paketi 20 TL indirim, rezervasyonlarda% 4 indirim, tüm lokantalarda% 10 indirim, Migros Sanal Market’te 20 TL indirim, kıyafetlerde 20 TL indirim, 1GB hediye internet paketi, sinema biletleri vb. Için 10 TL indirim. Çok daha fazla indirim kampanyası olduğunu söyledi.

Garantione’u kullanma hakkında daha fazla bilgi için, uygulamayı indirip yükledikten sonra http://www.garantione.com/go/yardim/yardim.html adresindeki videoları da kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Garantion deneme sürümünü indirebilir ve kullanabilirsiniz. Ayrıca, tam sürüm müşteri olmak için Garanti Bankası şubelerine gitmek zorunda değilsiniz! Tüm işlemler internet üzerinden hızlı ve kolay yapılabilir.

İsteğe bağlı uygulamanın, muhtemelen gençler arasında çok popüler olacak bir uygulamaya benzediğini söyleyebiliriz. Zaten uygulama indirme sayısı değerli sayımlara ulaştı. En azından, deneme sürümünü indirmenin ve denemenin faydalı olduğunu düşünüyoruz.