Garanti Bankası Kobi Kredisi

0
161

Ülkemizde bir işyeri açmak isteyen ve işyerini işini bitirenlere ve ticaretten anlayanlar kadar büyütmek isteyen insanlar var. İşlerini büyütmek isteyen, ancak yeterli sermaye ve desteğe sahip olmayan mobilizer finansmanı arıyorlar. Garanti Bankası, hükümet desteğinin gerekip gerekmediğini, bankalardan destek veya kredi arayan borç verenler için bir KOBİ kredisi. Eğer bir KOBİssanız ve işinizi genişletmek ve daha fazla işçi istihdam etmek istiyorsanız ve paranız yetersizse, Garanti Bankası Taksitli Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası Ticari KOBİ Kredisi Başvurusu

KOBİ kredisini çekmek ve ziyaret etmek istediğinizi belirtmek için başvurunuzu düşünürken vaktinizi arayın ve ticari müşteri temsilcileriyle konuşun. Sizi bir esnaf veya KOBİ olarak online olarak ziyaret edeceğiz ve size ayrıntıları anlatacağız. Kısa sürede sizinle irtibata geçecek ve bir röportaj günü hazırlayacak ve sonra geri gelecekler. Geldiklerinde, beyan ettiğiniz bilgi ve gelir belgelerinizi analiz eder ve kredi değerlendirmeleri yapar. Gerekli koşullara sahipseniz, bu işin farkındasınız demektir.

Küçük İşletme Kredilerinden Nasıl Faydalanılır?

Bu yazıyı yazmadan önce, bu krediden yararlanan bir tanıdık dinledim ve söylendi. Ödemelerimi ve vergilerimi bozmadan 20 yıldır yaptım. Çalışmalarımı genişletmek istedim ve en azından 50 bin lira bana ihtiyaç duydu. O, sağdan ödünç alırsa, bankadan ticari borçlar almak istediğini söyledi. Garanti Bankası KOBİ kredilerini duydu ve 50 bin lira başvurdu. 36 ay boyunca taksitle 500 bin TL ödemek istediğini ve eserlerinde kullandığını söyledi. Zaten kredi için başvurduğumda, kredimin sıkı olması ve ödemelerimin doğru olması nedeniyle kredinin dışarı çıkacağından eminim. Ve sonuçta beklendiği gibi olur ve ticari KOBİ kredileri alır. Bu şekilde ticari bir işletmeye ihtiyaç duyuyorsanız, Garanti Bankası ticari KOBİ kredisine başvurabilir ve kredi kartınızdan elde ettiğiniz gelir yeterli olursa kredinizi kolayca elde edebilirsiniz. Bir diğer konu da devlet KOBİ’lerinin desteği. Yeni bir makine ya da yeni bir iş istihdam edecekseniz ya da işinizi büyütmek isterseniz, KOSGEB kredilerine bakabilir ve KOSGEB kredilerine göz atabilirsiniz.

CEVAP VER