Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Ve Kullanımı

Garanti Bankası; 1946’dan beri bankacılık sektöründe faaliyet gösteren, 13 milyon müşterisi olan, 3 milyon 200 internet bankacılığı ve 9 milyon kredi kartı müşterisi olan Türkiye’de özel sektör tarafından finanse edilen en büyük ikinci bankadır. Garanti Bankası, “Siz başka kaynağınız var” sloganıyla toplam 19 bin çalışan ve 1.000 şube ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Garanti Bankası, bu hizmetlerin yanı sıra internet bankacılığına ve son yıllardaki gelişmelere paralel olarak, Kıbrıs’ta 6’sı da olmak üzere yurt dışında 8 şubesi bulunmaktadır.

Garanti Bankası ile ilgili bilgileri kısaca paylaştıktan sonra yazdık; Garanti Bankacılığı’nın şifre alımı ve kullanımını işleme devam edelim.

Garanti Bankası internet bankacılığı şifresini almak için; Garanti Bankası’nın resmi www.garanti.com.tr web sitesinin sağ üst köşesindeki “Kişisel İnternet Şubesi” düğmesinin altında “İlk kez şifre edinmek istiyorum” bölümünü tıklamanız gerekiyor. Veya doğrudan https://www.garanti.com.tr/ssl/parola_al adresinden bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Bu ekranda önce müşteri numarasını veya TC kimlik numarasını girip “devam et” diyin. Şimdi açılan ekranda; Cep telefon numaran da alabilirsin. Daha sonra, doğrulamamızı bize sorulacak güvenlik bilgileriyle yapacağız ve nihayetinde şifrenizi belirleyeceğiz. Bu şekilde şifrenizi alabilir ve internette oturum açabilirsiniz. Fakat bu, şifreleri alamayan veya edemeyen kişiler için izlenebilen yöntemdir; Hesabınızın bağlı olduğu Garanti Bankası şubesine gitmek ve orada bireysel müşteri temsilcileriniz için bir internet bankacılığı şifresi almak istiyorsanız. Başka bir yöntemle, Garanti Bankası telefon bankacılığı numarası olan 444 0 333 veya 0 850 222 0 333 numaralı telefondan ilgili çağrı merkezi yetkilisine ulaştıktan sonra internet bankacılığı şifresini almak istediğinizi söylemek yeterli olacaktır .

Garanti Bankası internet bankacılığı şifrenizi aldınız ve artık kullanım zamanı geldi …

Garanti Bankası İnternet bankacılığının müşteriler tarafından kolaylıkla anlaşılacağı ve çok detaysızca kolayca kullanılabileceği şekilde tasarlandı. İnternet bankacılığı ile şubeye gitmeden işlemlerinizi yapabileceksiniz. Örneğin; Ödeme, fatura ödeme, kurumsal ödemeler, cep telefonu TL yükleme, döviz alım satımı, hisse senedi satın alma ve satma, MTV ödemeleri, vb.) – Talep – vadeli hesap açma – kapama, para transferi, kredi kartı bilgileri görüntüleme, Bir çok şey tek bir tıklama gibi.

Kategori: Garanti Bankası