Garanti Bankası EFT Saatleri 2018

Garanti Bankası EFT saatleri 2018 ve Garanti Bankası hesabı eftinizle diğer tarafın hesabı ne zaman? Bu soruların cevabını daha sonra yazımızda okuyabilirsiniz.
Garanti Bankası EFT  ne kadar sürer?

Garanti Bankası, 2018 eft zamanları iş günlerinde saat 17: 00’a kadar varıyor. Garanti Bankası’nda işlem yaparken vaktinizi işleme koymaya devam edeceğiz. 5-10 dakika sonra diğer tarafın hesabına aktarılacaktır. Bu saatlerde EFT talimatlarını da verebilirsiniz. Yaklaşan tarihli erkekler için EFT talimatlarını iş günü için verebilirsiniz. İşlem gerçekleştirildikten sonra paranın hesabı yapılacaktır.
Garanti Bankası’nın EFT’leri ne zaman muhasebeleştirilecek?

EFT işlemleri, diğer bankalar yapıldıktan sonra o bankanın EFT saatleri içinde yapılırsa, işlem, EFT gönderildikten sonra 5-10 dakika içinde geçer. Para hesabı isteyin, geleceği onaylayın, imzalayın, yazılmış olup olmadığını kontrol edin.
Garanti Bankası Eftim Sorgulaması

Garanti Bankası hesaplarınızı şubenizden veya ATM’lerden kontrol edebilirsiniz. Paranızın hesabınıza gelip gelmediğini görebilirsiniz.
Garanti Bankası Neler Yeni?

Öncelikle bilgilerin doğru olduğundan emin olun ve tekrar kontrol edin. Diğer banka hesabını kontrol edin ve kendi bankanızı arayarak fesih edin.

Bir cevap yazın