Garanti Bankası; Ülkemizde faaliyet gösteren özel bankalar arasında ikinci en büyük bankadır. 1946’dan beri sektörde faaliyet gösteren Garanti Bankası, yaklaşık 19.000 kişiye istihdam sağlamakta ve yaklaşık 1000 şubesi bulunan müşterilere hizmet vermektedir. Bankacılık sektöründe yaşayanların çoğunun derhal müşterilere adapte olduklarını ve sunacakları Garanti Bankası’nın yaklaşık 13 milyon müşterisi olduğu biliniyor. Garanti Bankası’nın yakın zamanda piyasaya sunduğu dijital kredi, müşterilerin beğendiği bir yenilik. Bu bizim yazımız; Garanti Bankası size dijital kredi alma hakkında bilgi vermek için para yatırdı.

Garanti Bankası‘nın dijital kredi başvurusunda 2 yolu vardır. Diğeri internet bankacılığındadır ve diğeri mobil bankacılık üzerinedir. Www.garanti.com.tr adresinden internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. Garanti Bankası mobil uygulamasını App Store veya Google Market’ten akıllı telefonunuza da indirebilirsiniz. Bu platformlardan herhangi birine giriş yaptıktan sonra, hızlı ve kolay bir şekilde dijital bir kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıysa; Banka şubesini ödemeniz gerekmiyorsa, otomatik olarak banka hesabınıza aktarılırsınız. Risk durumu hakkında internet bölümünden Risk Raporu bölümünden de öğrenebilirsiniz. Kredi taksitleriniz geldiğiniz günden itibaren hesabınızdan otomatik olarak çekilecek şekilde, mobil bankacılık veya internet bankacılığı platformu aracılığıyla geri ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatları da sağlayabilirsiniz.

Dijital Krediler için kredi ve ödeme planlarına birkaç örnek verelim. 36 aylık seçenekler; Aylık geri ödemenin% 1.75’i 293,30 TL’lik taksitte, aylık geri ödemenin% 1.49’u için 379,10 TL’lik taksitlendirme oranı ile 10 bin TL’lik aylık geri ödemede, aylık 12 bin TL’lik faiz oranının% 1,44’ü, ayda 48 TL’lik taksitte geri ödeme, 15 bin TL aylık% 1,43 faiz oranı 561,99 TL taksitlendirme planı ortaya çıkıyor. Garanti Bankası’nın dijital kredisi, ihtiyaç kredisi olarak 36 ayı aşmamaktadır. Buna ek olarak, dijital bir kredi olarak geri çekilebilecek maksimum kredi miktarı 15 bin TL ile sınırlıdır.

Yaşayan dijital çağın yanında; Bankalar, gün geçtikçe müşterilerimize birçok yenilik getiriyor gibi görünüyor, sürprizler için hazırlıklı olmamız gerekiyor.