logo

Garanti Bankası BONUS Kart Başvuru ve Başvuru Sorgulama

Kredi kartı hayatımızın en önemlisi … Bankalararası Kart Merkezine göre, 57,8 milyon kişi ülkemizde kredi kartı kullanıyor. Tüketiciler genellikle kredi kartlarının kurbanı olduğunu söylüyor; Aslında kredi kartı akıllıca tam bir kara gün arkadaşı olarak kullanılır. Ne yazık ki maalesef kanıtlanmamış ve öngörülemeyen harcamaları maalesef bir kartopu gibi büyüdükten sonra ödeyemiyoruz. Ne yazık ki, bu kar topu bir tepsi hastalığı eklediğinizde daha da artacaktır. Ancak daha önce bahsettiğimiz gibi, kredi kartında ödeyebileceğimiz kadar para harcarsak, kredi kartı kullanımını kendi hesabına dönüştürebiliriz. Kısaca kredi kartlarıyla ilgili konuştuktan sonra size Garanti Bankası kredi kartı başvurusu ve sonucu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Garanti Bankası; 1946 yılında kurulmuş ve ülkenin ikinci büyük özel bankasıdır. Yaklaşık 13 milyon müşteriye, 1000 şubeye ve 8 bin civarında personele hizmet veriyor. Garanti Bankası’nın yaklaşık 9 milyon kredi kartı müşterisi var. Garanti Bankası’nın Türkiye’de birçok iştiraki var. Bunlardan birkaç örnek verirsek; Garanti Emeklilik, Garanti Yatırım, Garanti Leasing, Garanti İpotek.

Garanti Bonusu Kredi Kartı Başvuru Formu

Garanti Bankası’nın kredi kartı markası, reklamlarda veya diğer promosyonlarda tanıdık gelen Bonus Card’tır. Bonus Card olmak için yapmanız gereken çok kolaydır. Her şeyden önce, www.garanti.com.tr ya da Garanti Bankası web sitesine giderek ya da bonus kartı için www.bonus.com.tr adresine giderek www.bonus.com.tr adresine gidebilirsiniz. Kredi kartı başvuru bölümüne tıklayıp ilgili bilgileri girebilir ve bir kredi kartı için başvurabilirsiniz. İnternet üzerinden yapmak istemiyorsanız, mümkün olan en kısa sürede Garanti Bankası veya Garanti Bankası Telefon Bankacılığı ile 444 0 333 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.
Garanti Bonusu Uygulama İzleme

Kredi kartı başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığını veya hangi aşamada olduğunu öğrenmek için form numaranızı ve diğer kişisel bilgilerinizi Garanti Bankası’nın “kredi kartı başvuru formu” bölümünde doldurarak da bilgi alabilirsiniz. Böyle sonuç alamazsan; Müşteri temsilcisinden bir Garanti şubesine tekrar gidebilir veya 444 0 333’ü arayabilirsiniz; başvurunuzun kaderini bulacaksınız.