logo

Findeks Uyarı Hizmeti Nedir, Nasıl Kullanılır?

Uyarı hizmeti; kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesaplarına ait limit, gecikme, toplam borç, başvuru bilgileriniz ve kredi notunuzdaki olası değişikliklerde sizi anında bilgilendirir.

Findeks.com üzerinden belirleyeceğiniz uyarı tanımlamalarınıza göre Örneğin Findeks kredi notum 1500 puanın altına düşerse ya da kredi kartı borcum 5000 TL’nin üstüne çıkarsa, kredi kartı, çek gibi ürünlerimin ödemelerinde gecikme olursa, adıma bir kredi başvurusu yapılırsa uyarı hizmeti sizi anında bilgilendirir. Bu hizmet sayesinde örneğin Findeks kredi notumuz belirlediğimiz puanın altına düştüğünde haberiniz olur ve notunuzu yükseltmek için gerekli adımlar atabilirsiniz. Kredi kartlarınızla ilgili bir tanımlama yapabilir. Harcamalarınız belirlediğiniz tutarın üstüne çıktığında size bilgi verilmesini isteyebilirsiniz. Bu hizmetin diğer bir avantajı ise kimlik bilgilerinizin çalınması halinde talebiniz dışında gerçekleşen kredi veya kredi kartı başvurularını size anında bildirmesidir.

Uyarı Hizmeti Nasıl Kullanılır?

Öncelikle findeks.com veya Findeks mobil uygulaması üzerinden ücretsiz üye olmalısınız. Uyarı hizmetinin bulunduğu paketlerden birinin seçilmesi ile birlikte aynı ekranlarda uyarı hizmeti ayarları da kolaylıkla yapılabilir.Leave a Reply

%d blogcu bunu beğendi: